Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek a megcsalás hol kezdődik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a megcsalás hol kezdődik?

Figyelt kérdés

Egy gyermekkori szerelmemmel tegnap összefutottunk, sokat beszélgettünk, elköszönéskor megölelt és megcsókolt. Undorodom magamtól, mert családom van, 8éve házas vagyok, gyermekünk is van. A kapcsolatunkból hiányzik az ölelés, szex rendszeres de az ilyesmi amit mástól kaptam, tőle nem. Szeretem, és a tegnapi dologban sem a konkrét személy volt a lényeg, hanem az ölelés és a csók. Nem tudok elszámolni a lelkiismeretemmel, borzalmasnak élem meg most a történteket, pedig iszonyat jól estek.

Mindig próbálok beszélni erről és bár ő nem az az ömlengő típus, volt már ez miatt összeveszés.. Mit tegyek? A dolog megismétlődni nem fog.

Valljak színt vagy ne? Tisztelem őt, ezeket leszámítva szépen élünk.


2015. máj. 31. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi, nekem a csók is már megcsalásnak számítana.

Legyél őszinte, beszéld meg vele szépen

2015. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem merem, tudom, gerinctelen húzás volt.

Nem csókol és nem ölel, csak ha szeretkezés következik. Nekem ezek nagyon hiányoznak, és félek, hogy ezzel elrontanék mindent. Én megérdemelném a válást, de a gyermekünket soha nem tennék ki ilyennek. Pláne hogy mindketten csonka családból származunk, tehát fontos a család egysége. Köszönöm a válaszod.

(Most látom, hogy nem a megcsalás kategóriába írtam, elnézést)

2015. máj. 31. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Igazából papírforma szerint nálam ez megcsalásnak számítana (nálam már egy gyengédebb simogatás is az; az én barátnőmmel senki ne enyelegjen), viszont mivel ennyire megbántad és szégyelled magad, én szemet hunynék fölötte (bár utána nem tudnék megbízni benned és állandóan rágnám a kefét, hogy kivel lehetsz).


Szerintem ne mondd el neki (hogy ne mérgesedjen el a kapcsolat), viszont azt javaslom, hogy beszélj a férjeddel arról, hogy mik hiányoznak a párkapcsolatból. A bűntudat pedig talán kordában fog tartani a jövőben.

2015. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha biztos vagy benne, hogy nem fog megismétlődni, akkor szerintem ne mondd el. Próbáld meg megbeszélni a férjeddel, hogy te a mindennapokban is igényelnéd az ilyen kis kedveskedéseket, nem csak szex előtt. Biztos ismered annyira, 8 év házasság után, hogy tudd, mivel lehet rávenni dolgokra.


Nálam a csók is megcsalás lenne, de még a megbocsátható kategória. Nyilván ha a párom azzal jönne haza, hogy lekapott valami nőcskét, nagyon nem örülnék neki, mosolyszünet is lenne egy ideig, de utána azért szerintem túl tudnék lépni egy egyszeri eseten. Azt nem tudom, hogy a te férjed hogy áll hozzá, de szerintem egy egyszeri csók miatt borítani mindent felesleges.


Ha viszont a férjed is úgy gondolja, mint én, akkor esetleg színt vallhatsz, amolyan szemléltetésként, hogy neked mennyire igényed van erre, és tőle szeretnéd, nem random volt szerelmektől vagy ismeretlenektől. Te ismered, te tudod, hogyan reagálna rá.

2015. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Teszem hozzá, a szülei is ilyen miatt váltak el, hogy ilyen alap dolgok hiányoztak. Mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó, váljunk el, de sírt és könyörgött hogy ne hagyjam el. Ez még évekkel ezelőtt történt. Ne értsetek félre, nem keresem az ilyen alkalmakat soha, most volt ez, és nem tudok elszámolni magammal. Nagyon nagyon szégyenlem magam, inkább, még annál is jobban..
2015. máj. 31. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
1 csók miatt cak nem fog elválni
2015. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok éve beszéltünk a megcsalás dologról, azt mondta, hogy annak függvénye, miért történne. Én próbálok mindent megtenni, de amióta megvan a gyerkőc, azóta a mindene Ő, természetesen nekem is, az életemnél is jobban szeretem, de elhanyagol érzelmi téren, a szex viszont jó, tényleg. Nem akarom menteni magam, gusztustalan vagyok, és egyenlőre nem tudom elmondani neki.
2015. máj. 31. 17:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre. Mindig elirom :(
2015. máj. 31. 17:42
 9/10 A kérdező kommentje:
32 éves nő vagyok.
2015. máj. 31. 17:45
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!

Nem tudom, ezért nem tudom most elmondani neki.

2015. máj. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!