Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyitott házasságról? Szerintetek mi köt össze két embert egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak válasza érdekelne.

Mondjuk mikor elmennek "vadászni" és haza térnek az asszonykájuk mellé, milyen érzéssel feküdnek be mellé az ágyba?

Nem kerülgeti a hányinger az ilyen férfiakat?



2015. máj. 15. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék ilyen kapcsolatban lenni. Ha van valaki akkor csak ő van.
2015. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott házasság nem ugyanaz a megcsalással.Miért csak a pasinak kellene hányingerének lennie?

Azért nyitott mert mindkettő szexelhet mással is egymás engedélyével.az már más kérdés,hogy ezt magukban miképpen teszik rendben.Tőlem eléggé messze áll ez.

43F

2015. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Nekem volt nyitott kapcsolatom. Szerettük egymást és nagyon jól kijöttünk, ez kötött össze. Mellesleg ne legyél naiv, a nem nyitott házasságokban is baromi gyakori a megcsalás, de a nyitottban legalább őszinték egymással és ez a nagyon fontos.

Nálunk én csaltam csak meg fél év alatt a páromat egyszer, ő nem. De ő is megtette volna, ha lett volna rá lehetősége. Megtettem, kcisit rosszul éreztem magam , mert ez volt az első ilyen kapcsolatom és nem voltam benne biztos, hogy tényleg nem esik-e rosszul ez a barátomnak. Nem esett. A történtek után is ugyanúgy viszonyultunk egymáshoz, semmi nem változott. Vége lett, de annak más oka volt, nem volt köze ahhoz, hogy nyitott a dolog.


23L

2015. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Legtöbbször a férfi igényli azt hogy legyen más is akit az asszony mellett kefélhet.

Én személy szerint csak olyan házasságokat meg kapcsolatokat ismerek ahol a férfi dobta fel ezt a dolgot.

És ugye a nő vagy bele megy mert szereti a párját és nem akarja elveszíteni x idő után, vagy pedig nemet mond és olyankor van az hogy szétmennek.

Persze ez nem törvényszerű, nem minden nyitott házasságban a férfi kezdeményezi a dolgot, de mint mondtam a legtöbb esetben nem a nő akar beleülni más pasiba.

Azért írtam hogy elsősorban férfiak válasza érdekel.

2015. máj. 15. 13:14
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Egy idő után el tudom képzelni ezt a dolgot, olyan 10-20 év házasság/együttlét után jó az, ha kicsit mást is eszünk, persze ezt úgy, h megbeszéli a két fél.
2015. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naiv, mellesleg jóval idősebb vagyok nálad kedves #3, láttam már egyet s mást párkapcsolatok terén.

Engem csupán csak az érdekel hogy mit gondolnak erről azok akik ebben benne vannak, és hogy milyen érvek szólnak az mellett hogy így éljenek egymás mellett.

2015. máj. 15. 13:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Kér érve lehet erre az én meglátásom szerint.

A szeretet megmaradt,de a szex már ellaposodott vagy már szinte nincs is.Illetve szeretet sincs,de nem akarnak elválni az anyagiak és a gyerekek miatt.Így mindketten másnál keresik az örömet.

Amint írtam tőlem ez mesze áll,de nem ítélem el azokat akik ezt a megoldást választják.

2-es

2015. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Mi szwingerezünk és hármast is szoktunk nagyon megerősítette a kapcsolatunkat és szerelmünket
2015. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

pont az utolsó ellentetjét akartam volna írni, hogy ilyen kapcsolatokban semmilyen érzelem nincs már anyagi, egyéb dolgok miatt vannak akár örökre együtt, mással már komoly kapcsolat nem kell egyiknek se.

ha a nő csak a férfi kedvéért megy bele, a mazochizmusának a határáig fog csak tartani a kapcsolat.


nekem eddig csak olyan férfival volt gondom hogy aki ha másra vágyott már, az addigi már nem kellett neki, a nőt el is hagyta később.

2015. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom a 9-es hozzászólóhoz.

Barátnőm él ilyen házasságban.Csak a pénz és a gyerekek tartják össze őket.Belement a nyitott házasságba,megvan a nagy ház,hetente fodrász,kozmetika,műköröm,rengeteg ruha,cipő,Audi a feneke alatt,és boldogtalan.A férje éli világát,ő egyszer ment félre,de azt mondja,ez nem megy így neki.De a jólét kell,így csak hobbiból 4 órában dolgozik,a gyerekeknek,neki is mindene megvan.

Eleinte sajnáltam,de már nem teszem.Az én értékrendbe ez nagyon nem fér bele.

2015. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!