Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudnak elfogadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak elfogadni?

Figyelt kérdés
A férjem testvérének a családja utál engem. Főleg a felesége. Soha egy szót nem szólna hozzám magától, csúnyán néz rám. Van egy közös vállalkozása a férjemnek és a tesójának és hétvégente be kell segítenem ott és ott van ez a nő is. Most is olyan lekezelő volt velem utoljára. Gyomoridegem van,mielőtt velük kell találkoznom. A férjem meg nem áll ki mellettem, még engem szid meg, ha szóvá merem tenni, hogy bánt, ahogyan viselkedik velem az illető.

2015. jún. 17. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert foglalkoztat ilyen hulyeseg? Emiatt ne legyen gyomorideged! Nem baratkozni mesz oda a hetvegen, hanem besegiteni ... tedd a dolgod es ne foglalkozz a sogornoddel. Nem kell mindenkinek mindenkit szeretni, en a helyedben megvarnam amig a sogornom kozeledik hozzam.
2015. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hányszor írod ki ezt a kérdést ?
2015. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Engem úgy neveltek, hogy családban ne legyenek ilyen helyzetek, az senkinek sem jó.


Öcsém barátnője nagyon ellenszenves, de soha nem mondok róla rosszat, nem én kell megd gjam, elviseljem. Amennyit egy levegőt szívunk, annyit kibírok.


Anyám jelenlegi élettársa egy ... roma. Az egész család utálja, de nem mutatja ki senki, az évi 2 alkalmat kibírjuk, nincs szükség akkor is veszekedésre. Eredménye annyi lenne, hogy senki nem találkozna anyámmal és a legkisebb öcsémmel. Nem éri meg.


Itt a férjed kellene beszéljen a tesójával, ő az ő tesójával, ő pedig megnevelhetné az asszonyt.

2015. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En nem mennek oda meg dolgozni se. Neznek mas munkat. Mindenit annyira lehet hhulyere venni, amennyire hagyja. Nem kenyszerithet senki se, hogy odamenj. N
2015. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy be kell segíteni, keress magadnak valami más munkát.
2015. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég gáz a férjed.
2015. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!