Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet hogy a férjem mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a férjem mégis vágyik gyerekre?

Figyelt kérdés

Még házasságunk előtt egyértelműen letisztáztuk, hogy egyikünk sem akar gyereket. Soha! Állítása szerint férjem is tartja magát ehhez.

Egy ideje óvszerrel védekezünk, de az úgy nem az igazi és felvetettem neki, hogy elköttetem magam. Erre ő teljesen ellenezni kezdte. Pedig azt mondja hogy neki sem kell gyerek. De akkor meg hol a probléma? Lehet, hogy ő tényleg szeretne gyereket a szíve mélyén? Mert akkor a házasságunk halálra van ítélve és talán jobb lenne ha nem pazarolná rám az idejét.


2015. júl. 4. 05:54
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
korod 10 ? :D
2015. júl. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én 29 vagyok, férjem 31

Mégis hogy lennék 10 éves ha egyszer férjnél vagyok? Vagy a 10 az IQ szintedet jelezte?

2015. júl. 4. 06:28
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
poént volt nyugi :D nem érted a vicceket ? ejnye
2015. júl. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mumusan ***** válasza:
38%
Szerintem is butaságot csinálnál. Én ezt az elkötősdit is jogszabályhoz kötném. Tetess fel spirált. Ennyi.
2015. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

hát....én nem köttetném el magam ne hari iszonyu fiatalvagy még

jol gondold át le tudnál e egy életet élni ugy hogy nincs utodod?


egyébként orvos nem fog elköltettni téged csak mert kéred

2015. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezt szerintem egy orvos sem fogja vállalni nyomós indok nélkül és az nem nyomós indok rá, hogy nem akarsz gyereket, lehet máshogy is védekezni.


Másrészt a férjed lehet, hogy csak téged félt, mert úgy gondolja, akármennyire is nem akarsz gyereket 29 évesen, a fene sem tudja, mi lesz később, mi van, ha valami megváltozik benned, később máshogy érzel?


Beszéld meg vele, mert ha tényleg csak emiatt ellenzi, akkor azért nem kell még halálra ítélni ezt a házasságot.

Viszont ha tényleg arra számít, hogy meggondolod magad, mert ő szeretne gyereket, akkor lehet, hogy tényleg nincs közös jövőtök.

2015. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira "felnőtt" vagy, akkor hogyan lehet az, hogy nem bírtad tőle megkérdezni, hogy ezt miért gondolja így?
2015. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, gondolod hogy nem kérdeztem? Természetesen tagad.
2015. júl. 5. 06:28
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Az nem lehet, hogy a nőiességet a termékenységgel azonosítja?

A testvérem férje egészen addig odáig volt a nővéremért ameddig "nő volt". Sajnos egy daganat miatt teljesen ki kellett pakolni és a férje pár hónappal később el is hagyta, mert számára az a nő aki terméketlen nem nő. 3 közös gyerek, 16 év és simán dobott mindent. Ő sem akarta a harmadik baba után azt, hogy a nővérem elköttesse magát. Így legalább kiderült, hogy miért.

2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze lehet máshogy is védekezni, de minek, ha van végleges, kényelmesebb megoldás amire nem kell odafigyelni, költeni rá stb...


Ezt csak tőle tudhatod meg. Próbáld kiszedni belőle, hogy miért nem akarja az elköttetést. Ha azt gondolja, hogy amiatt már nem lennél nő, mert nem lehet gyereked, akkor bocs, de egy idiótához mentél hozzá.

2015. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!