Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen gyakori a házasságokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a házasságokban hogy a férfi alig kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mennyi idő telik el a két szex között?

2015. júl. 5. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb. Nem lehet általánosítani, mert ez egy folyamat, először csak ritkul a szex, aztán teljesen meg is szűnhet (azért az a fél, amelyik szeretne szexet, egy idő után megunja a hiábavaló próbálkozásokat és ő is leszokik a kezdeményezésről).
2015. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Interferencia ***** válasza:
Nem olvastam még hiteles felmérésről a témában, de bizony elő szokott fordulni. Két szex között napok, de akár évek is eltelhetnek.
2015. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk sajnos pont, hogy a nő kívánja egyre ritkábban, ez nem nem függő hanem hozzá állás kérdése, minden az agyban dől el...38/F
2015. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is mondta, leszokik az ember a kezdeményezésről a folytonos visszautasítás és langyos kegyelemszex miatt.


Ebben az évben még csak egyszer voltunk együtt.


N33

2015. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, a barátom 25 éves. Eleinte sokat szexeltünk, de az első hónaptól kezdve már látszott a ritkulás. Én pedig nagyon szenvedtem, mert én azért még eléggé a tetőfokon voltam ám :D A rengeteg visszautasítás miatt már abszolút nem kezdeményezek, tehát soha, mert úgy is tudom, hogy csak akkor szexelhetünk, ha neki van kedve és ha eszébe juttatom se fog együtt lenni velem. Tehát ez nálunk 3 év alatt így alakult ki. Heti 1-2 szex most, de ez még ugye csökkenni fog. Nem túl szép kilátások... :) Na de most már én se kívánom, ezzel sikerült elérnie... aztán nálam is előfordultak elutasítások, persze akkor ő már teljesen fel van háborodva :D De hát most már meg kell szoknia ezt a helyzetet, hogy nem csak róla szól a szex :) Eddig nem tetszett neki :D
2015. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen az a langyos kegyelemszex?
2015. júl. 5. 15:05
 7/12 Interferencia ***** válasza:
5: De jó kapcsolatotok van!
2015. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan amikor kedveskedsz a másiknak lapurlar és szex reményében is és akkor kapsz 5 perc kibe húzogatást és nyögdécselést, te meg nézed a plafont mikor lesz már vége, mert nem pont erre számítottál.
2015. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalat, és nem tudok rájönni a megoldásra. Ok van 2 kisgyerek,de ha belegondolok 10 év alatt mindíg előjött ez a probléma. Mára oda fajult, hogy a legutolsó összebújásnál, már azt mondtam hagyjuk, mert nem kötelező... Mennyi idő telik el, néha hetek.. lehet ezt sok mindenre fogni de úgy gondolom két ember meg tud oldani sok nehézséget... és még én érzem magam nő létemre ninfománnak mert hiányzik a felnőtt életünk... beismeri, hogy ő hibás,de ezzel nem vagyunk előbbre...
2015. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as jót evettem :D
2015. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!