Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfogadható az ha egy férfi/ap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az ha egy férfi/apa a munka után heti 3-4 alkalommal beül sörözni valahová?

Figyelt kérdés
Heti 3-4 alkalommal 1 órát kb. a kollégájával sörözik, 2-3 sört iszik meg ilyenkor.
2015. jún. 29. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire lenne erre az időre szükség otthon. Illetve szerint a 3 sör már sok. A 2-t még el tudom képzelni, hogy meg se érződik, de a 3 már nem ilyen. Legyen az heti 2-3 alkalom és 1-2 sör, máris jobb. Kis kompromisszum és senkinek se lesz baja.

Ha viszont kellene a segítség, akkor ennyi se legyen, akkor majd évekkel később lesz, ha már nem lenne más, amit meg kell csinálni. Akkor legyen heti egy és pont. Önmagában ezzel nincs nagy baj, a gond ott kezdődik ,hogy mit kéne csinálni helyette. Ha semmi életbevgót, akkor csak ne legyen 2 sörnél több.

2015. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pont azt az időt cseszi el amikor a gyerekekkel lehetne. Értem én, hogy dolgozik egész nap, hétfőtől, vasárnapig sokszor, de mire hazaér sokszor már vagy épp fektetem le őket, vagy már alszanak.
2015. jún. 29. 01:16
 3/15 Fish1 ***** válasza:
100%
A függő emberek mind menekülnek a realitások elől. Ő vajon mi elől menekül? Mi nincs rendben az életében?
2015. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4 eleg sok. Max heti 1x.
2015. jún. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kövezett út az alkoholizmus felé.
2015. jún. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
sok.
2015. jún. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Kirugnam. Ugyis menekul.
2015. jún. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok, nem is akar a gyerekével lenni, nála haverok >> gyerek/család. Ám a férjed is írt már ide múltkor.
2015. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholista nagypapám is így kezdte. A nehéz munka után (fizikai munkás volt, tényleg nehéz volt) 1-2 sör a kollégákkal, majd 2-3, majd csak éjszaka került elő. Válással fenyegetőzés után otthon iszogatta az 1-2 sört, majd töményet, majd újabb veszekedések, hogy megint részeg vagy, miért már megint krumplis tészta van, stb. Az alkoholizmus miatt szövődményként cukorbeteg lett (csak 15-20 évet piákt), mellé vérnyomás problémák, érszűkület. Amputálni kellett pár lábujját, mert elhaltak. Még sántikálva is lemászott a pincébe a borért. 61 évesen gyomorrákban meghalt. A 3. unokáját még éppen látta megszületni, engem már nem ballagni (1. unoka vagyok). Végülis megérte. Kieresztette a gőzt.... Utáltam gyerekként náluk lenni, mert ha nem ivott ideges volt, ha ivott, akkor meg könnyen felkapta a vizet és kiabált velünk olyan kis hülyeségek miatt, hogy miért nem a nótatv (vagy valami hasonló) megy hanem a mesecsatorna, mikor ő olyan 2-3 órája bealudt mi meg a meleg miatt nem tudtunk a napon rohangálni és csendes tevékenységként mesét néztünk.


Azt elképzelni se tudom nagymamám ezt hogy élte meg, de anyu utált otthon lenni. Amint tehette elköltözött otthonról (konkrétan 18 évesen csak azért választott az ország másik felében lévő egyetemet a helyi helyett, ami ugyanolyan jó lett volna, hogy kollégiumba mehessen) Csak nagymamám miatt töltöttünk ott nyaranta pár hetet illetve nagyobb sátoros ünnepekkor pár napot (húsvét, pünkösd, augusztus 20, karácsony)


Tehát szerintem nem elfogadható, már csak ezért is. Illetve akkor mikor van a családjával? A gyerekek csak azt tudják majd, hogy igen, van egy apjuk, akit talán hétvégente látnak (az ilyen férfiak olyankorra is találnak programot. Most valamelyik havernak kell segítség vagy kint bíbelődik valami hülyeségen a kertben/garázsban).

2015. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már igencsak függőségnek számít. Ráadásul ilyen rendszerességgel ilyen alkoholmennyiség akár komoly személyiségtorzulásokhoz is vezethet, apránként, szinte észrevétlenül.
2015. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!