Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyek majd jó feleség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilalili kérdése:

Hogyan legyek majd jó feleség? Mit kell tennem hogy jó legyek és meg legyen velem elégedve a férjem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Elveszlek és megtudod,de készülj fel a házimunka mind a tied,én meg megyek lelövöm a mamutot!
2015. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
2015. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem leszel mai majom, akkor már nyert ügyed van.
2015. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Főzés, mosás, takarítás, szex, hűség, ha gyereket szeretne a férjed akkor köteles vagy szülni neki. Ezekre figyelj oda és akkor jó csicska vagy.
2015. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Kiegészíteném a 4-est: ne legyen véleményed, mindenben kövesd a férjed utasításait, istenítsd, szüntess meg minden baráti és családi kapcsolatot (hiszen az életed értelme a férjed, ne vesztegesd másra az időd), már most hagyj fel a tanulással, majd a férjed megmondja, mikor mit tegyél. Ha a férjed megengedi, dolgozhatsz, de csak olyan munkát, amit ő is elfogadhatónak tart (tehát ne legyél megbecsültebb nála, ne kelljen gondolkodnod, mert még a végén véleményed lesz, ne keress többet nála). A fizetésedet számold le minden hónapban. Kérj engedélyt, ha költeni akarsz a családi kasszából vagy bármi szokásostól eltérőt szeretnél tenni. Ne kérdezd, hogy a férjed kivel, mikor, hol mit csinál. Sőt, a legjobb, ha egyáltalán semmiről nem kérdezed soha, mert az elszámoltatás, a komolyabb dolgokat pedig úgysem tudnád felfogni.. Ne legyenek igényeid és elvárásaid a férjeddel szemben. Ha bármiben korlátozni akarnád, vagy azt szeretnéd, hogy megfeleljen neked, az máris elégedetlenségre ad okot.
2015. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Egyszerűen légy önmagad. Nem háziszolgának állsz, hogy lesd az urad óhaját-sóhaját. Vagy igen??
2015. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Sorrendben igy

tiszteld a ferjed

tanulj meg kommunikalni

soha soha ne buntesd szexmegvonassal

legyen onnalo celod es eleted

legyen hobbyd

ne nyavohj ha valami nem a te kedved szerint megy

hagyd ot is elni es hobbyjat gyakorolni

ne akarj otthon feneknoveszto hb no lenni

2015. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Jo felesegge valas mar a parvalasztasnal tortenik. Utana mar csak szeretnetek kell egymast es szepen haladni az uton. Kesobb ha gyereketek lesz, akkor at kell adnotok a tudast ... orulni kell az unokaknak es meg kell halni.


Szep kilatasok! :) Biztos, hogy jo feleseg akarsz lenni? :P

2015. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom szexmegvonással büntetni olyat nem szabad csinálni. Nekem a házimunka nem munka, én azt szeretem, imádom, nekem az jó játék és egyáltalán nem érzem szolgaságnak mert ő is dolgozik ugyan úgy sőt még fárasztóbban.
2015. júl. 8. 19:17
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

ereztesd vele hogy szugseg van ra es hogy o a nagy eros ember

En pl ,,nem tudom kinyitni az uveges konzerveket,,

de csak akkor ha otthon van a ferjem.

sok hasonlo apro trukk van

2015. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!