Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők nem is pukiznak? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem is pukiznak? Vagy hogy tudják ilyen jól titkolni.

Figyelt kérdés
7 éve vagyok nős, feleségemet még sosem hallottam pukizni, de még puki szagot sem éreztem soha otthon, ami nem belőlem jött. Normális ez? Gondolkodtam a dolgon és bizony egész életemben nem hallottam nőt pukizni sem a munkahelyemen, sem a vonaton. Lehetséges, hogy ennyire el tudják titkolni?

2015. jún. 25. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2015. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
biztos 1 nőt vettél el? nem 1 robotot?
2015. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Na akkor még egyszer: [link]


:D

2015. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Meglett Zsanett is...neki szólt a szerelmes szöveg:D

[link]

2015. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Én hallottam már a barátnőm pukizni, szóval meg kell, hogy erősítsem, hogy pukiznak.
2015. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

#3 Zsenialis :D


Kerdezo, mi is szoktunk, a feleseged meg nagyon ugyes. :D Azon meg ne csodalkozz ha vonaton vagy barhol kozossegben nem talalkozol ezzel. Illetlensegnek tartom is tartom egyebkent. En sem szoktam direktben a ferjem elott, nagy ritkan van hogy kicsuszik. Egyebkent wc, erkely, amikor alszik, meg utcan, szabad levegon, de ott sem akkor ha epp vannak mogottem, illetve ha tudom, hogy halk lesz es nem fogjak hallani. Szoval el lehet ezt sunnyogni. Nem tartom gaznak amugy ha egymas elott is elofordul, de lehetoseg szerint elkerulom.

2015. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
A nők kipislogják:D
2015. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Van egy elvem, ha egy nő nem meri elszarni magát előttem, azt kihajítom. Komolyan. :D Nekem ne legyen ilyen úri3,14csa, hogy inkább fennakadnak a szemei, mert visszatartja :D
2015. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Adom, 8-as :D


L

2015. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Huuu 8-as, ez tetszik :) Mikor egy fiuval egesz nap egyutt vagyok, kenytelen vagyok szervezkedni, hogy egy par percre eltuntessem magam mellol emiatt :D 24L
2015. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!