Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valami napirendetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami napirendetek hogy mikor vagytok együtt kedveseddel?

Figyelt kérdés

Pl amikor csak összebújtok, szeretgetitek egymást, esetleg szex amikor mindketten ráértek?

Tudom elég buta kérdés, de az a baj hogy én nagyon bújós vagyok a párom meg nem és azt veszem észre hogy az agyára megyek hogy minden órában keresem a társaságát és nem hagyom egész nap azt csinálni amihez kedve van.

Nekem már az is elég ha ott van körülöttem és beszélgetünk, de sajnos mostanában már arra sem vevő mert érdekesebb a számítógép.

Szóval kíváncsi lennék hogy akik házasságban élnek azok mikor és mennyi időt töltenek együtt?



2015. jún. 18. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem változtatsz el fog hagyni. Amit leírsz az az egyik legrosszabb-fullasztó. Te se őrölnél annak ha örökké rajtad csüngene valaki és a napi kis rutinodat sem bírnád megcsinálni.
2015. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a másiknak is kell hagyni egy kis szabad teret, nem szabad állandóan a másik nyakán lógni. Nálunk teljesen optimális, egymás nélkül is töltünk időt.
2015. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy változtatnom kéne , de annyira szeretet hiányom van hogy nem tudom hova tenni magam.

Ráadásul nincsenek barátaim sem és még amit a barátokkal tölthetnék helyette a férjemmel vagyok.

Próbáltam keresgélni, de nem hogy találtam volna de még mindenki el is fordult tőlem.

2015. jún. 18. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Van persze:


7:00 ébresztő

7:10 reggeli

7:15 fogmosás

7:30 indulás melóba

8:00 meló kezdete

13:00 kaja szünet

17:00 meló vége

17:30 megdugni a barátnőmet

18:30 hazamenni családhoz

18:40 vacsorát követelni és fetrengeni a tv előtt egy korsó sörrel

21:00 megdugni feleségemet

21:10 kis kockulas

23:00 szunya

2015. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, hát látom senki nem válaszolt a kérdésre:) Bár mi nem vagyunk házasok, de 2 éve együtt élünk, szóval talán ez is hasznos lesz.

Mi minden reggel összebújunk, a barátom indul reggel korábban, míg ő megissza a kávéját én az ölébe teszem a fejem és simizi a hajam. Ha megitta a kávét és van idő, még visszabújik mellém, az általában negyed óra simi.

Aztán este, mikor itthon vagyunk gyakran összebújunk csak úgy, és éjszaka mindig összebújva alszunk el.

Általában a barátom felébred az ébresztő előtt, és odabújik hozzám, úgyhogy úgy is kelünk. Szex sajnos csak heti 3-4, inkább a hétvégékre korlátozódik, mivel nagyon fáradt, fizikai munkát végez így hamar bealszik.

Ölelések is vannak elég sok, számomra is nagyon fontosak ezek a dolgok.

A barátom a kapcsolatunk elején nem volt ilyen bújós, ölelkezni pl egyáltalán nem szeretett, lehetett érezni rajta, hogy kínosan érzi magát, de szerencsére sikerült megszerettetnem vele.

Egyébként én délutánonként szoktam hagyni 1-2 órát játszani a gépen, olyankor hozzá sem szólok, hagyom, hogy kikapcsoljon. Általában ilyenkor is az ölében fekszem és én meg telefonról nyomom, szóval kicsit "átkapcsolunk" mindketten melós üzemmódról itthonira.

2015. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!