Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálad hogy zajlott a "szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad hogy zajlott a "szürke időszak"? Amikor a rózsaszín köd után csak a negatív dolgait láttad a párodnak?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után realizálódott a kép?

Elmúlt egyáltalán..?


2015. júl. 21. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk rózsaszín ködben, de nem csak a negatív dolgait látom a páromnak. Azt is, de imádom most is, úgy, ahogy van! Nem múlt el a szeretetem, sőt, igazából a szerelmem sem iránta. Nem remeg a kezem, ha meglátom, de kivirul a szívem, javul a kedvem, és mosolyra húzódik a szám, ha mellettem van. 5 éve a férjem, és remélem, nem változik majd ez az állapot, mert nagyon boldogok vagyunk.
2015. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem volt ilyen. De rózsaszín köd sem. Nálunk ez a kettő kimaradt, ahogy megismertük egymást, mi szerelemmel kezdtünk és ez már évek óta tart.
2015. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 éve vagyunk együtt. A második év után kezdtem fennakadni a hibáin (ami addig persze csak édes kis mellékes dolgoknak számítottak), ezeket felerősítette az is hogy összeköltöztünk.

Ez tényleg olyan volt ahogy leírtad, igazán szürke időszak..de egy évvel később kb. ez megint átértékelődött. Attól még hogy szürke volt, ott volt mellettem és ez sokat számított mert éreztem hogy társam van.

Láttam őt hősnek, dögösnek, tökéletesnek az elején, ezután láttam hogy esendő, szerencsétlenkedő, bizonytalan. Most azt látom hogy mind ez amit leírtam még mindig ő. Ő a mindenem :)

2015. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Èn nem vagyok rózsaszín ködös tìpus soha senkinèl nem èreztem ilyet. A fèrjemnek is rögtön làttam a hibàit is.De mindenkinek vannak rossz tulajdonsàgai ha igazàn szereted úgy gondolom az a szürke nem lehet olyan sötèt.
2015. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rózsaszín ködös típus. Az első pillanattól kezdve láttam a hibákat, nyilván azok egyre szaporodtak, ahogy jobban és jobban megismertem a férjemet. De a hibák mellett, pontosan tisztában vagyok az erényeivel is! Mindig! Olyan nincs, hogy csak a negatívat lássam benne...

11 éve együtt

2015. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem láttam csak a negatív tulajdonságait a páromnak. Szerintem az régen rossz, ha csak azokat látja valaki.
2015. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor kis túlzással...

A hétköznapok során úgy érzed, hogy nagyon ki vagy élezve rájuk és tudattalanul is "figyelsz rájuk"

2015. júl. 22. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!