Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, mindenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr Mx kérdése:

Szerelmes vagyok, mindenem megvan, még is semmim sincsen. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 7 éve élek együtt, talán kicsit feszített az életünk tempója, mivel van 3 gyerek is (1 közös, 2 a párom előző házasságából). Szeretjük egymást, viszont nekem kicsit kevés az együttlét, ezt ha meg is említem neki, nem történik tartós változás, így ha másfelé kacsintok, bűntudat is üldöz... Szeretem, vele akarok élni, viszont ha a saját boldogságomat tekintem, ki kellene egészítsem... Önző dolog a saját boldogságunkat elérni? Tudom, ez egy ördögi kör, de ha arra gondolok, hogy csak egyszer élünk... igaz nem mindegy, hogy hogyan...?!

2014. márc. 20. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most itt konkrétan a szexhiányra gondolsz?
2014. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Be kell valljam, hogy igen... minden más tökéletes, még ez is jól működött régen, valami megváltozott... de csak ezen a téren...
2014. márc. 20. 16:47
 3/11 kolosszus22 ***** válasza:
Mennyi az annyi és ő mit tesz vagy mondd neked amikor felhozod ezt?
2014. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Átlagosan heti egy alkalom... Mikor felhozom a témát, bántja, hogy kevés nekem... Próbál alkalmazkodni, de ha nem őszintén jön, akkor nem az igazi. Valószínű, hogy régebben ezért is volt jobb az együttlét..
2014. márc. 20. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Segíts neki, a házimunkába, mert ha el van fáradva nem csoda hogy nincs kedve hozzá. Érezze, hogy nő nem csak anyuka. Szervezz egy romantikus estét kettesben, és beszéljétek át ezt az egészet.
2014. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A házimunkában szoktam segíteni, ezt sajnos nem tudom elfogadni kifogásként... igaz többet vállal a gyerekek és házimunka terén, viszont én többet dolgozom, de nem hagyom magára... hidd el én is el tudok fáradni, még is kívánom... jó ötlet a romantikázás, viszont nem értem, hogy ha ez egy rendszeres probléma, akkor miért fog segíteni a romantika? "nem lesz velünk" mindig...


Segíts neki, a házimunkába, mert ha el van fáradva nem csoda hogy nincs kedve hozzá. Érezze, hogy nő nem csak anyuka. Szervezz egy romantikus estét kettesben, és beszéljétek át ezt az egészet.

2014. márc. 21. 08:33
 7/11 anonim ***** válasza:

de minek vagy vele ha nem szexeltek eleget?

magyarázza már meg valaki nekem ezek milyen kapcsolatok, van egyáltalán értelme?

2014. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:
Lehet megcsal az asszony, de ő már nem olyan szerelmes az tuti.
2014. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem értem hogy nem lehet kívánni többször

nálunk is heti egy de azért mert még nem élünk együtt, de így is nagyon nehezen bírom

25/L

2014. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor hasonlò problèmánk van... Nálunk is ez a helyzet, ès szerintem nem nagyon tudsz váloztatni rajta. De beszélgessetek róla h\tha kiderül mi hiányzik neki. A felesègem simán más pasira vägyik... Nem akar elhagyni de nèha lenne mässal is.. Beszèlgessetek hátha juttok valamire :-)
2014. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!