Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez megoldás lehet? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldás lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom egy olyan férfival, akit teljes szívemből, őszintén szerettem, és mindez életemben most először történt meg velem. Annyira akartam, hogy működjön ez a kapcsolat, boldoggá akartam tenni őt, és élveztem hogy a nagy szerelem végre engem is megtalált. Sajnos nem úgy alakult a dolog, ahogyan az kezdetben látszott, mélységesen megbántott, megalázott, és megcsalt. Iszonyúan szerettem, és sosem éltem még át ekkora fájdalmat, köszönhető ez viszonylag fiatal koromnak is, és nagyon sokat szenvedtem emiatt. Bántottam magam, depressziós lettem, de ezen az időszakon túl vagyok. Azonban még mindig rettentően hiányzik és fáj ez az egész. Vajon ha úgy tennék, mintha meg sem történt volna, az segítene? Ha az összes beszélgetést, közös emléket eltüntetném, és kényszerűen kizárnám a gondolataimból? Vagy mégis mi lehet erre a megoldás?

2015. jan. 3. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
az idő és az új szerelem
2015. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első lépésnek jó, egy új kapcsolat meg majd hozzásegít a felejtéshez.
2015. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy sokat gondolsz rá, adj időt magadnak. Ha beszélgetnél róla: Ifjúsági Lelki Elsősegély: 137-00 ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról.
2015. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát azzal nem fogsz segíteni magadon, h nincs emléked róla, nem lehet, h akkor meg azon fog járni az eszed, h miért töröltél mindent róla?
2015. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még szomorú vagy?
2018. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!