Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvőtől számítva mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőtől számítva mennyi időre rá vállaltatok babát?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha előtte már legalább két éve együtt élünk, akkor akár rögtön is.
2015. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vállaltunk babát. Esküvő után sem. De ha szerettünk volna, akkor akár rögtön.
2015. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

3 hónap

már látszott a pocakja a fotókon

nem nagyon akartam de az após ragaszkodott hozzá

2015. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha babát akartok így is úgy is, jobb mielőbb elkezdeni. sajna nem mindenkinek úgy működik, hogy akarom és akkor lesz :(
2015. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az unkatesómék már úgy házasodtak össze, ha jól emlékszem 3 hónapos terhes volt a menyasszonya. És még ismerek pár ilyen párt.


Az is igaz, amit 4-es ír, ezt is bele kell kalkulálni.

2015. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi konkrétan a nászéjszakán "neki álltunk", de lassan fél év várat magára a kis szégyenlős... :(


Ha ezt tudom, akkor nem védekeztem volna sose :D

2015. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szüleimet tudom egyelőre csak elmesélni, ők egy évet távházasságban éltek, mert anyunak be kellett fejeznie a főiskolát, apámnak meg már volt munkája másik városban, utána amint összeköltöztek szerintem nem sokat teketóriáztak, mert én már a második házassági évforduló után pár hónappal jöttem is. :-)
2015. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi előbb terveztük a babát, mint az esküvőt. Az esküvő megvolt, baba még sehol.
2015. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a lagzim másnapján akarnám elkezdeni :) Annak van valami varázsa szerintem...
2015. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!