Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsotokra lenne szükségem, mert már nem tudom, hogy igazam van e. Nekem van egy fiam, akit együtt nevelünk. A férjem 12 évvel idősebb nálam és nincs gyermeke. Most nem rég lett meg a közös gyermekünk. Ahogy megszületett a kórházba mindig csak pár percre jött be, maximum 10 percre. (Az esküvő napján is El ment a barátja buliába, engem ott hagyva a családjával.) A másik barátja házavató bulit rendezett persze egész este ott volt, ezen össze vesztünk. Most pár héttel később megint bulit tartanak és ő menni akar. Hiába Kérem, hogy ne menjen, akkor is megy. Mindig ők az elsők és én csak azt érzem, hogy fontosabbak. Azt mondja nem lehet meg bántani a barátait, inkább engem bánt és elmegy és szavakkal engem bánt. Lelkileg már se nőnek, se embernek nem tartom magam.
2015. júl. 29. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele? Komolyan kérdezem. Mert hogy nem tisztel és nem szeret, az nyilvánvaló. Akkor minek erőlteted? Hogy legyen min sírni?
2015. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia ! En most leptem ki egy ugyanilyen parkapcsolatból, ahol a baratok mindenek felett... eleinte probaltam ehhez idomulni, de egy ev utan eleg volt. Volt elotte egy eleg hosszu parkapcsolatom ahol ilyen nem volt, ugyhogy megdöbbentett, hogy lehet valaki ilyen önző. Hiaba szerettem de ez nem fert bele.. nem akarlak megbantani avval amit mondok, de nem is kellett volna hozza menned, es gyereket szulni neki. :( Mindenki erdemel egy igazi tarsat, aki mellette van.Attol meg nem kell a baratsagoknak veget vetni. De mas lesz a prioritas ha hazas vagy es gyereked lesz...
2015. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele és legfőképpen ha már az esküvőtökön is ilyen volt miért szültél neki???? Lerágott csont, de erre nem lehet mást mondani.
2015. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben választás elé állítanám. Vagy a családja, vagy a szórakozás. Egy családos embernek ne a buli legyen már a fontosabb...

2015. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!