Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok türelmetlen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok türelmetlen, vagy igazam van, és az utolsókat rúgja a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
9 éve ismertem meg a páromat, 4 éve vagyunk komoly kapcsolatban (bár furának érzem így nevezni). A párom egy igazi flörtkirály, ami párszor már konfliktust okozott, és borzasztóan félti a szabadságát, és a barátaival úgy viselkedik, mintha 5 évvel fiatalabb lenne (egy 20 éves kiskandúr mellett nem csodálkozom), nekem meg panaszkodik, hogy milyen öreg.. Na de nem is a kapuzárási pánikja miatt kezdtem el írni, hanem mert 4 éve élek vele távkapcsolatban, ami egy ideig még izgalmas is lehet, aztán próba, de egy lánykérés és egy baba után már ikább furcsa, unalmas, elszomorító. Régen a heti találkák akár még megkockáztatom, hogy erősítettek is a kapcsolatunkon, de több mint fél éve már csak leggyakrabban havonta találkozunk (a párom munkahelyet váltott). Úgy volt, hogy majd itt többet keres, és gyűjt pénzt hogy összeköltözhessünk, de nem keres többet, és a kapcsolatunk is haldoklik. Régebben még mesélt a napjairól, de manapság gyakran a sablon kèrdések is elmaradnak. Ráadásul nem is észlelek részéről változtatási szándékot, csak néha odabök valamit, hogy egy darabig ne hozzam föl a dolgot. Egyetlen egyszer ajánlotta föl a dolgot, hogy költözzünk össze, de kénytelen voltam elutasítani, mert ugyan nekem jót akart, de ő nem akarta, ebben biztos voltam. És manapság ugyan mondja néha, hogy szeretne a családjával lenni, de sajna bizony ellenben kényelmes is úgy neki, ahogy most él, a szabadság érzete, hogy nem kell példásan viselkednie, stb. Újabban már akkor is szegényes köztünk a kommunikáció és az érintkezés ha együtt vagyunk (ha megcsókolom rácsodálkozik, nem kezdeményez szexet, zokon veszi, ha szexxel/orállal ébresztem). Érzem, hogy egyre távolodik tőlem, és hogy a lelkem mélyén én is kezdek elhidegülni tőle a csalódások, a be nem tartott ígéretek miatt. Ennyi idő után valóban túl nagy kérés, hogy legyünk végre együtt? Vagy csak tőle túl nagy kérés? Vagy vajonvcsak időt húz, mert ha velem lenne hamarabb kiderülne, hogy már nem érez úgy mint régen?
2015. jún. 18. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem rúg. Halott. Úgyhogy rúgni Te rúghatsz. A pasit kifele.

Lehet, csak belefásult, neki sok egy nőből négy év és nem meri mondani a közös gyerek miatt. Valószínű azért csodálkozik mikor megcsókolod, mert már annyi jelzést adott arra, hogy ennek vége, hogy hihetetlen számára, hogy nem érted.

2015. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat kihűlt sajnos.

Jól értem? Szültél neki egy gyereket a semmire?

Elég meggondolatlan vagy,már ne haragudj.

Nem vagy türelmetlen,de sajnos ez lehet az utolsókat rúgja.

Időben le kellett volna tisztázni az értékrendeket, ki mit akar, mit vár ettől a kapcsolattól.

Utólag mindegy,ez már eléggé félrement.

Nem tudom,lehet-e egyáltalán bármit is tenni.

2015. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Első 2-nek igaza van, ennek annyi-
2015. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Hazassag nelkul szultel tavkacsoltaban?

A ferfi szemeben ennyit is ersz semmit hiszen nincs egenyed se hazassagra se kapcsolatra megelegszel havi eqy talalkaval

Mindenki olyat es annyit kap amit igenyel

2015. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én igénylem a házasságot és az összeköltözést is és ő ezt tudja.Próbáltam kivárni amíg erre ő is felkészül, és eljön az ideje hogy nem csak dumál, hogy persze, majd úgy lesz, hanem cselekszik is. Próbáltam nem "megkötözni" és nem siettetni, mert féltem, hogy csak elijeszteném vele, aztán jött egy válság, majd az új munka, ami távolabb sodort minket egymástól, és most azon agyalok, hogy eljött e az ideje, hogy válaszút elé állítsam, vagy kivárjak, vagy egyáltalán menthető e még a kapcsolat köztünk, vagy ő már csak a látszatot próbálja fenntartani a gyerek miatt?
2015. jún. 18. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem voltal okos

nem a szadat kell jartatni hanem hatarokat szabni megmutatni egyertelmuen milyen erkolcsi normak es eretkek szerint gondolkodsz es elsz.

Igergetesre szulni BUTASAG!!

2015. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már sajnos tudom, de buta voltam.
2015. jún. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!