Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiakat kihasználják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat kihasználják a nők a házasságban?

Figyelt kérdés

Én így látom.

A férfiak mindig nyomják pénzzel a családot, de olyat, hogy a jól kereső nő nyomná a családot, még sosem láttam.



2015. aug. 7. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Én sokszor olyat látok, hogy a pasi nyavajog és az asszony megy el 2 műszakba dolgozni, mert a férje olyan lusta mint a dög... (és inkább képes kitalálni, h sérve van, meg fáj a gerince, hogy el tudjon menni piálni, míg a felesége melózik) Környezetemben kb csak evvel a példával találkozom.. szóval, nem, nem hinném, hogy kihasználják. Bár előfordulhat az ellentétje is nyilván.
2015. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Fordítva van ez így legtöbbször. A nőtől mindent elvárnak, a férfi meg csak döglik a kanapén kb.
2015. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Vannak másokat kihasználó nők is, férfiak is, meg másmilyenek is.

Az viszont elég szomorú, hogy felétek az az általános, hogy csak a férfiak kapnak jól fizető munkát.

Mondjuk felénk még nagyon jól fizető munka sincs. Hány helyen látom azt, hogy mindketten dolgoznak, mint a güzü, sokan nyáron sokszor még plusz napszámban is, aztán mikor hazamennek a nő bevásárol, főz, takarít, ellátja az állatokat, hajnalban kel, kávét főz, uzsonnát készít az egész családnak, a férj meg sír, hogy fáradt, ha megkéri a felesége, hogy ugyan, mosogasson már el néha.

Tisztelet a kivételnek.


Szerintem van ilyen is, olyan is, rossz példát lehet mondani mindenre.


De az, amit írtál, hogy egyik fél jobban keres, mint a másik, így önmagában egyáltalán nem kihasználás.

A kihasználás az az, ha az egyik fél semmit nem csinál, vagy csak minimálisat és szinte mindent a másiktól vár.

2015. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Ja, azt mondják, a nő olyan, mint a tájfun. Amikor jön, forró és nedves, amikor megy, visz házat, kocsit...

Amúgy meg nézd meg, milyen az átlag családmodell.

A férfi hazaér a munkából, ledöglik a Tv elé, mert fáradt.

A nő hazaér a munkából, és akármilyen fáradt, vár rá a házimunka.

2015. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

"A férfiak mindig nyomják pénzzel a családot..."

Az miért lenne kihasználás? Ha családja van, akkor kénytelen "pénzzel nyomni", senki nem fogja helyette eltartani a gyerekeit.

"...de olyat, hogy a jól kereső nő nyomná a családot, még sosem láttam."

Nem mondod! A családos nők elhordják a keresetüket a qrvákhoz, vagy a kocsmába?

2015. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
gondolhattam volna, hogy csak nők fognak válaszolni
2015. aug. 7. 17:53
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Szegény Miquel mióta nő? :D
2015. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rosszul látod.
2015. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan ki van használva az a férfi, aki jól keres, és ezért a családjának is többet tud adni, na majd ha lesz időm, megsajnálom :D Az a nő meg aki szintén dolgozik és még otthon is rá szakad minden,az nincs kihasználva. Sőt, legyen hálás, hogy egy ilyen nagyszerű férfiért dolgozza ki a lelkét és véletlenül se mondja este az ágyban, hogy fáradt.
2015. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna, hogy a sok p*csát sajnálja mindenki.
2015. aug. 7. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!