Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha feleségetek nem főzne?

Figyelt kérdés
Mondjuk, mert túl sokat dolgozik, hétvégén meg nem akar ezzel bíbelődni, mert inkább családi programot illetve takarítást csinál. Szükséges egyáltalán a hazikoszt, hianyozna? Kort is írjatok.

2015. aug. 17. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Akkor főznék én, de azt ne akarja. 27/F
2015. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Főznék neki én. De persze, ha nem akarja, és megengedhetjük magunknak, akkor rendelhetünk is kaját minden nap.
2015. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem fontos a házikoszt, így igen, hiányozna, de akkor valószínűleg megcsinálnám én. Persze ez függene az én munkabeosztásomtól is, hétközben is jó lenne főzni.
2015. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem így működik.Valahogyan bele kell tervezni a napunkba,40 perc,1 óra alatt bőven megvan.
2015. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát azért ez hiányozna nekem. De, ha abszolút nem lenne idő főzésre, viszont elég jól keres, akkor felajánlhatná, hogy beszáll a kajába, és akkor befizetünk magunknak menüre hétközben. Hétvégén főznék én szívesen.
2015. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk a "házi koszt" elsősorban azért fontos, mert csak ha magunkra főzünk, akkor lehetünk benne biztosak, hogy számunkra megfelelő összetételű/tápanyagú, egészséges ételt eszünk. A napi rendelés meg gyors kaja drága és egészségtelen is.

Viszont mindketten kivesszük a részünket ötletelés és megvalósítás terén is, nem csak a feleség dolga a főzés...Rengeteg olyan étel van, amit fél-1 óra alatt össze lehet dobni, pláne, ha ketten csinálják, és minimum két napra elég.

2015. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem örülnék neki, de rendelnék kaját. De hogy a hétvégén se, az azért furcsa. 43f
2015. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Ha ez egy átmeneti időszak lenne, akkor átvállalnám a főzést, de csak időlegesen.Ha egyáltalán nem is akarna megtanulni főzni, akkor minket nem egymásnak teremtett a sors és elköszönnék. Egyszer egy haver azt mondta nekem az egyik csajáról, hogy a lány csak szeretője lehet, mert még egy rántottát sem tud rendesen összeütni. Egy férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út....és ebben van igazság.

37F

2015. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem nem szólt semmit,átvállalta ő a főzést.
2015. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Én többet főzők, mint az asszony.

Miért az ő dolga volna?

2015. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!