Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 100 házasságból kb hány válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 házasságból kb hány válás lesz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Az előadás is nagyon jó, de a végén grafikonon bemutatják a házasságok és válások alakulását 50-es évektől napjainkig. Tanulságos.


https://www.youtube.com/watch?v=YSZGGeVm8E4

2015. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hány nem?
2015. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másik kérdés pedig az, hogy hány mérgezett kapcsolat van, ahol nem történik válás, csak együtt élnek a felek.
2015. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60+
2015. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a 100 nős kérdéses gyerek tegnapról? Még 9 nap az iskolakezdésig. Még 9 napig tudsz minimaxot nézni! Xd
2015. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: Nem, az én vagyok. Te viszont nagyon hülye lehetsz, ha, egyébként normális kérdések alá, hasznos válasz helyett hülyeségeket írsz.


Kérdező: Úgy tudom, hogy több mint feléből válás lesz.

2015. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70
2015. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mo.-n minden 3. házasság válással végződik. Utána már csak "élettársi kapcsolattal", vagy mingliséggel közelednek a felek egymáshoz, mert "tanulnak?" az esetből.

A lényeg, hogy ugyanúgy megszívják ha házasságban élnek, ha nem:).

2015. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem, Magyarországon 3-bol 2 végződik válással, még csak nem is minden második. már az is rég volt.. szoval most 60-65%, és 67 is volt már pár éve.Ezek a számok tovább fognak nőni, mert a mostani 20-30-asok még mostanában házasodnak és még kevésbé lesznek hajlandoak benne maradni egy rossz házasságban. De ebbe a 100 házasságba már beleszámolják a többedik házasságkötést is , tehát ha azt kérdezed, hogy azok a házasságok, amik mindkét félnek elsők, azokra még rosszabb lenne a statisztika. szerintem akkor kb 80-85 házasságra jut 60-65 válás. MOST. később rosszabb lesz.


Skandináv országokban 80% a válási arány és gonodlom, náluk is beleszámolják a többedik házasságkotőket, szoval náluk kb már senki nem ussza meg válás nélkül.

2016. márc. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!