Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kapcsolatban maradtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatban maradtatok a volt házastársatokkal (tudtok-e róla egyáltalán) -, ha a házasságból nem született közös gyermek?

Figyelt kérdés

Az elvált házastársakat valamilyen formában összeköti a közös gyermek, még ha nem is akarják: ezért gondolom, nem lehet, hogy ne vegyenek egymásról tudomást. Abban az esetben azonban, ha a házasságból nem született gyermek, utána nincs, ami összeköt - mintha soha nem is lett volna. Kíváncsi lennék, hogy aki ilyen helyzetben van, tud-e a volt házastársáról, beszélnek-e egymással, milyen kapcsolatban maradtak.


(Mindezt azért is kérdezem, mert én a volt férjemmel évek óta még csak nem is találkoztam. Szinte olyan, mintha a házasság meg sem történt volna...)



2014. nov. 20. 19:06
 1/1 Grim13 ***** válasza:
hát ez függ attól is ki miért válik, ha sok a közös barát és mondjuk a házasságot csak az tette tönkre hogy kihűlt, nem volt elég idő egymásra, távkapcs. stb. akkor simán maradhatnak ismerősök, tarthatják a kapcsolatot, ha durvább ok miatt vált valaki örül ha nem látja a másikat. számomra ha egy ex kimagaslóan sokat adott a kapcsolatunkhoz akkor szívesen emlékszek viasza és keresem a társaságát, ha viszont szó szerint megutáltam vagy simán semlegessé vált akkor eszembe se jut és nem igazán látom értelmét hogy találkozzunk, beszélgessünk
2014. nov. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!