Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Komolyan én vagyok a hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan én vagyok a hisztis, mert nem költözöm az anyósomék mellé, külföldre, mikor minden ideköt?

Figyelt kérdés

A vőlegényem és én szeptemberben kelünk egybe. Az esküvőszervezés alatt mindig én maradtam alul a drága anyukával szemben. Mindenbe beleszólt. A menübe, a helyszínbe, a virágokba, a meghívóba, sőt, még a ruhámba is próbált, de ott esélye sem volt.

Akkor mondogatta a párom, hogyha most hagyjuk ezeket, később megkedvel és békén hagy minket, könnyebb lesz vele. De mondta, hogy szeretné, ha az esküvő előtt még visszautaznánk vele egy kis időre (külföldön él), van számunkra egy ajándéka. Kiderült, hogy azon a környéken, ahol ők élnek, vett nekünk egy hatalmas házat, hogy az esküvő után ott éljünk, ez számunkra az ajándéka. Én borzasztóan kiborultam, a vőlegényem pedig nem érti, mi a gond. Pedig mindkettőnket ide, Budapestre köt az életünk és tudom, hogyha ott élnénk, az anyja megfojtana minket a közelségével, rámenne a kapcsolatunk. Ott én teljesen egyedül lennék, senki nem lenne a családban, aki mellettem állna.

Úgy érzem, már az esküvőhöz sincs kedvem, erőm. Hiszen mintha nem is az én esküvőm lenne...


2015. aug. 21. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak megbeszéltétek hogy hol fogtok élni .. Ha itthon,akkor teljesen mindegy mit csinál az anyósod.
2015. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez tényleg nagyon gáz, majdnem minden esküvőn ilyet láttam, de ez a házas elég sok. Viszont fogd fel máshogy, ez még egy jó ajándék, mert ki lehet adni és biztos megélhetést nyújthat, vagy eladhatjátok. Egyszerűen állj ki magadért, hogy ideje elvágni a köldökzsinórt és az új családjára fókuszálna.
2015. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha hozzámész, oda fogtok költözni az anyósodék mellé külföldre. A vőlegényed és az anyja már ezt eldöntötték, nem lesz beleszólásod.

Majd az lesz, hogy vagy mész, vagy megy ő egyedül, te megijedsz és költözöl.

Aztán lesz egy jó szar életed az anyósod árnyékában. Bár ha van valami jó végzettséged, amit ott is elfogadnak és jól beszéled a nyelvet, talán még találsz is ott valami munkát.

Ha viszont nem, akkor jó pér évig az alapoknál kell kezdened és jóformán a férjedre, meg az anyukájára leszel utalva.

2015. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ultimátum a völegénynek


vagy olyan lesz az esküvő amit te akarsz vagy nem lesz

és h semmilyen körülmények között nem mész ki külföldre lakni

2015. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megköszönném, és ha nem akarnék kiköltözni kiadnám bérbe :)
2015. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még időben vagy, hogy lefújd a házasságot.

Gondolkodj reálisan. A párod az anyjával egyetertésben úgy képzeli a jövőtöket !!, hogy az anyja mellett éltek külföldön.

Veled ezt elfelejtették megbeszélni. Ha a párod szerint ez normális dolog, akkor nagy baj van vele.

Hosszú távon az anyuka fogja irányítani az életeteket, ha ebbe most belemész, ráadásul a fia asszisztál hozzá.. Szerelem ide, szerelem oda boldogtalan leszel.

A pároddal beszélgess el, és ha hajlandó ő is kompromisszumra, akkor beszéljetek, de ha az anyukája kívánságát tartja fontosabbnak, akkor fuss messzire!

2015. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!