Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem külföldre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem külföldre megy dolgozni, jo meglepetes lenne ha lefogynek?

Figyelt kérdés

Van kb 10 kg feleslegem a terhesség óta. A férjem holnap indul Angliába, 2 hónap múlva jön haza értünk addig nem fogunk talalkozni.Akkor mar mi is koltozunk ki vele.

Elore tudom hogy nagyon fog hianyozni, az elmult 8 evben minden napot egyutt toltottunk.

Arra gondoltam hogy lefoglaljam magam, folytatom a nyelvtanulast, es mellette elkezdek sportolni, hogy teljen az idő. Szeretnek 10 kg ot fogyni mire hazajon.

Ti mit gondoltok, a párom helyebe orulnetek neki?


2014. júl. 21. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szuper ötlet!:)
2014. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Attol fugg. Ha szereti, hogy teltebb vagy, nem a legjobb otlet.
2014. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon örülnék egy ilyen meglepetésnek :)
2014. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Epp az a problema hogy szereti rajtam a plusz kilokat :) a terhesseg alatt 20 kg ot hoztam, es imadta. Azota lement 10 kg, de en meg mindig nem erzem jol magam.
2014. júl. 21. 18:32
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Akkor magad is latod, hogy nem jo otlet, legalabbis az o kedveert csinalni.
2014. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Engem imádott a férjem kövéren, de én nem éreztem jól magam, úgyhogy lefogytam (2 év alatt 30 kg-ot). Változatlanul imád. Ha fogyni akarsz, magad miatt fogyj, mert jobban akarod magad érezni, csinosabb akarsz lenni, vagy egészségesebb szeretnél lenni. Ne az legyen a fő szempont, hogy meglepd a férjedet.
2014. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sportolj nyugodtan, ártani nem fog. Nem kell lefogyni túl vékonyra, vagy férfiasra. De biztosan jobban fogsz kinézni már attól, hogy feszesebb lesz a tested.
2014. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Pár szó, erről az imádatról, saját példa: én is rengeteget híztam és a férjem "imádott", naponta megdicsért, bókolt... aztán összeszedtem magam, leadtam azt a 25 kilót amit felszedtem és a férjem nemcsak majd' felfalt, de akkor már [link] nagy szepegve be is vallotta, hogy valójában így tetszem neki, de ezt sose mondta volna el, mert nehogy fájdalmat okozzon és nehogy az amúgy is törékeny önbizalmamat még jobban porrá zúzza. Belegondolva buta vagyok, hogy elhittem neki, hogy tetszem elhízva is: akkor nem engem, a karcsú nőt vette volna el... hidd el, a te férjed is csak szeretetből mondja, de ha a ducikat kedvelné, akkor a ducikkal ismerkedett volna.
2014. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
*bocsánat, ötletem sincs, hogy az a link hogyan került a válaszomba :/
2014. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony! Gratulálok, hogy sikerüljön, és örüljön neked-nektek!
2014. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!