Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbeszélted a férjeddel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszélted a férjeddel vagy pároddal ha valaki az átlagosnál jobban felkeltette az érdeklődésedet?

Figyelt kérdés

Ha valaki megtetszett vagy valami miatt vonzónak találtad.

Hogyan reagált?


2015. aug. 28. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a párommal max az utcán nézzük meg az embereket, hogy jó csaj vagy jó pasi. De a barátom kb. úgy nézi meg a nőket hogy arról fantáziál hogy én rosszalkodok vele és nem ő, szóval ezzel nincs gond. :D

De olyan egyáltalán nem volt még a kapcsolatunkban hogy valaki annyira felkeltette volna az érdeklődésünket. Velem volt olyan hogy egy barátom belém zúgott és én is kedveltem, de nem jelentett az egész sokat, ha bármit is éreztem az is csak pillanatnyi fellángolás volt. Azóta sem tartom vele a kapcsolatot, és nem is beszéltem róla a barátomnak. Talán vele is volt ilyen de nem akarok tudni róla. Abban biztos vagyok, hogy nem csal meg az meg nem érdekel ha valaki megtetszik neki, hűséget fogadott és nem vakságot. És egyáltalán ne is beszéljen róla mert csak ideges leszek tőle. Ha nem hozza szóba akkor az csak azt jelenti hogy jelentéktelen dolog. Ha beszélne róla belehalnék a féltékenységbe.

2015. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűséget fogadtunk, nem vakságot. Már volt rá példa, hogy megbeszéltük...


Az atya a jegyes beszélgetésen is azt mondta a menüt meg lehet nézni, attól még nem kell enni :D


Ez szerintem szemléletes példa.


Nálunk ilyen dolgokból nincsenek viták.

2015. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit megbeszélni mert nem kelti fel màs az érdeklődésemet. A legtöbb a baràtsàg amit érzek màsok irànt Többet nem tudok érezni. Nem csàbítanak egyàltalàn. Meg sem házasodtam volna ha az a típus lennék akinek havonta/évente màs kelti fel az érdeklődését.
2015. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!