Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy egy szeretetteli kapcsolatban más is felkeltette az érdeklődésedet, de teljesen le tudtad zárni?

Figyelt kérdés
Páromnak megtetszett egy másik lány, de nem történt köztük semmi. Most költözünk egy másik városba, egyértelmű, hogy a párom nem akarta kockáztatni a kapcsolatunkat, csak mégis felkeltette az érdeklődését az a lány... Nem is ismeri igazán. Bennem mégis olyan rossz érzések vannak emiatt még mindig, talán én túlreagálom az egészet. Biztos, hogy többet jár a fejemben ez az ügy, mint a páromnak. Mit tehetnék? Sokszor előfordul az ilyen, csak a másik fél nem szerez róla tudomást? Páromtól tudom amúgy ezt a históriát...
2013. dec. 24. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Persze ez természetes, nálam is előfordul, hogy megtetszik valaki más, de attól még nem lépek félre. Igaz attól még ugyanúgy idegesít, ha belegondolok, hogy a párommal is előfordul ki tudja hányszor, de pont attól igaz egy kapcsolat, hogy ezeket a dolgokat félre tudja tenni. Ahogy te is biztos megtetszel más férfiaknak, és jól esik ahogy bókolnak neked, úgy ez fordítva is megtörténik, de kellenek ilyenek az életben szerintem. Amikor velem ilyen történik, végül mindig az a gondolat vége, hogy hm oké helyes, de elmosolyodok, hogy a barátom viszont tökéletes számomra és nem véletlen vagyok vele.:)

Én is nagyon agyalós típusú ember vagyok, de nem szabad hogy ilyen gondolatok legyenek állandóan a fejedben, mert az ember képes bemesélni magának felesleges hülyeségeket. Tudnék mondani jelenleg 3 srácot aki nagyon tetszik és el tudnám képzelni, hogy több is legyen, de itt le is zárul a dolog bennem. Úgyhogy ha érzed hogy szeretnek, ne kételkedj, ám legyen mindig benned egy kis éberség, hogy rögtön észre tudd venni, ha valami nem stimmel.

Boldog karácsonyt!:)

2013. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már bízol benne,akkor egyáltalán ne kételkedj!Bár szerintem bolondság,nálam nem volt ilyen,én ilyet el nem tudnék képzelni.
2013. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló szerintem nagyon jól leírta a lényeget. :)
2013. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is hasonlókra jutottam... :-) Köszönöm a kommenteket, áldott karácsonyt!
2013. dec. 25. 01:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban előfordul. Főleg, mert vannak mindig hullámhegyek, hullámvölgyek, de ezeket túl lehet élni, ha a szeretet, a tisztelet és az elhatározás megvan mind a két részről.
2013. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan végletekben gondolkodom,de én a csak szeretetteljes kapcsolatomban nézegettem másfelé,ahol fülig szerelmes voltam,ott nem.Szóval én különbséget tennék szeretteljes és szerelmi kapcsolat között.Szerelmi kapcsolatba az én értékrendem szerint nem fér bele a kifelé kacsintgatás,bár lehet,hogy én vagyok túl szélsőséges gondolkodású.A helyedben én is rágódnék ezen,viszont mégis azt tanácsolnám neked,hogy ne agyalj túl sokat,inkább értékeld át a kapcsolatotokat.Ha elég erősnek érzed és bízol is a párodban,próbáld takarékra tenni az agyad,és próbáld felfrissíteni ezt a kapcsolatot.Talán csak annyi a baj,hogy elkelne egy kis vérfrissítés úgymond.
2013. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!