Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elfogadható, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható, ha a férjem napi rendszerességel a kocsmába jár ebéd után kávét inni, és heti egyszer beül sörözni?

Figyelt kérdés

családos apa, két kisgyerek apukája.

kell ezen aggódni, vagy elfogadható?


2015. aug. 28. 18:52
1 2
 11/19 Estienne ***** válasza:
Nézd, nem ismerem a férjed, de egy biztos. Ha tiltod és ezzel nyaggatod, csak pont azt fogod elérni amitől félsz.
2015. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én meg úgy gondolom, hogy nem lehet ráakaszkodni egy nős, családos emberre, csak ha ő is akarja! Ha pedig akarja, tök mindegy hova jár, kocsmába, presszóba, könyvtárba, vagy a Polgármesteri Hivatalba. :-)

Érdekes, hogy a házas emberekre mindig "ráakaszkodnak", behálózzák, elcsábítják őket, ami ellen ezek a házas emberek bőszen tiltakoznak! :-D Aha! :-)

2015. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem simán belefér. én is szívesen tennék ugyanígy kis beszélgetés a cimbikkel, esetleg ellőni egy mixet míg elkészül. Ez még egészséges határértéken belül van.
2015. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Estienne, te férfi vagy nö vagy?Amugy kössz a választ.van igazság benne
2015. aug. 28. 21:12
 15/19 A kérdező kommentje:

20:28 nak! Mint irtam, nyilván nem egy emberen mulik. Akarni kell a férfinek is. De köszönöm neked is a választ.

csak hallottam már nem egy alkalommal, hogy a pultos lányok nem egyszer nös emberre mentek. Nyilván oda- vissza van ez.

2015. aug. 28. 21:13
 16/19 Estienne ***** válasza:

27/f


Mondjuk ahhoz hozzá tartozik, akiket én ismerek pultosok azok azért fiatalok. De ha igaz is, hogy némelyik pultos kapható az ilyenre, akkor se munkaidőben.


Figyelj rá persze, de a semmibe azért ne láss többet. De ha értelmes a férjed, beszéld meg vele, hogy téged zavar ez, valahogy oldjátok meg. Csak ne duzzogj úgy, hogy nem tudja mi bajod :-D

2015. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Estienne valami új poszt toló errefelé, de már most okosan szól.

Nekem is van törzshelyem, én is le szoktam menni kávézni, meg friss Nemzeti Sportot olvasni. Isteni Segafredót főznek. Ismerem a törzsközönséget is. Nincs ezzel semmi baj.

2015. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Jo a gondolkodásod!Már beszéltem vele, azt mondja azért jár oda, mert szoktak ott lenni ismerösei, barátai. Nem a pultos miatt.(persze, ki ne mondaná ezt)Meg abbol, hogy iszik egy kávét, még nincs abbol semmi. Erre én: Nem is a kávéval van a gond, hanem, hogy mindig csak ott issza meg! Még a heti egyszer sörözés, abbol nem is szoktam gondot csinálni, csak a napi rendszeressége oda. közel van igaz hozzánk a presszo, 2 lány van, váltásban, fiatalok igaz, mint mindenhol.

Igy nem mondanám rola, hogy valamit észre vennék rajta, mert a gyerekeit nagyon szereti, dolgos, igyekvö apa.


Csak az a helyzet, hogy édesanyámba soha nem tudtam megbizni, sokszor becsapott(a történet lényegtelen most)és ez olyan törés lehetett nekem akár gyerek koromba is, hogy senkiben nem bizok, mindenkiben csak a becsapást,hitegetést látom.

2015. aug. 29. 08:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Együtt még sosem mentetek oda kávézni?
2015. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!