Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha folyton éhes...

Mit tegyek, ha folyton éhes vagyok? Fogyni szeretnék!

Figyelt kérdés

Mindig ehetnékem van, semmi netes (alma, almaecet, rostok stb.) ajánlás nem használ. A székrekedés is gyakran előfordul. Hízékony vagyok, tehát meg kéne állnom. Vékony akarok lenni, mert az sokkal több ffinak tetszik. Mit gondoltok, hogy lehetne rávenni(magamat vagy a segítségetekkel), hogy ne egyek?? :D

köszi 20/L 172cm és 63kg



2014. jún. 22. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Igyál sokat az étkezések előtt, az megtölti a gyomrot és csökkenti az éhségérzetet. Csak ne cukros üdítőket, ne gyümölcsleveket igyál, hanem vizet, vagy cukormentes üdítőket. Például a Sparban vannak olcsó cukormentes üdítőitalok, narancs, grapefruit és citrom ízben, nulla cukortartalommal.


Székrekedés ellen meg egyél meg mindennap egy natúr joghurtot (tehát nem ízesített, cukros gyümölcsjoghurtot).

2014. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, volt hogy probléma volt, hogy keveset ittam. Már megvan a napi 2-3 liter, de tényleg jó 5let, hogy evés előtt kell. Betartom mostantól! Köszi!
2014. jún. 22. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek akarsz tetszeni... Sok pasi szereti a kicsit husisokat :3
2014. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!