Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Idegesít, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy mindenki férjhez megy?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Az elmúlt egy évben körülbelül 7, 19 és 22 év körüli ismerősöm házasodott. Az egyik pár pl fél év járás után.

Nekem is van kapcsolatom, jól megvagyunk, de fel sem merül a házasság, baba téma is csak néha poénból. Mondjuk babát még nem is szeretnék.

Csak úgy elszomorít már, hogy ez menyasszony, az férjhez ment...meg az a rengeteg gyönyörű esküvői ruhás kép.

Nekünk mondjuk felesleges házasodni, mert évek óta együtt vagyunk, együtt élünk, annyi, hogy nincs papírunk róla.


Normális, ha azért bánt egy kicsit, hogy másoknak milyen jó?


(a párom 28, mindketten külföldön élünk és dolgozunk, szóval nem egy frissen végzett korombeli sráctól várom el az esküvősdit)


2015. aug. 30. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, engem is idegesít :D Bár engem a párom is magamra hagyott nem régiben, szóval, mégcsak nem is az esküvő hanem inkább az irigység, hogy mindenki másnak boldog párkapcsolata van. :)
2015. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Emiatt ne fájjon a fejed, a fele úgyis elválik majd.
2015. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fél év kapcsolat után? de jó isten...
2015. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem idegesít, mert én is férjhez mentem :D (augusztusban...) :P



Komolyra fordítva...szerintem 21 évesen bőségesen ráérsz még, igaz, hogy ha régen együtt vagytok, akkor már megérhetett a döntésre az idő, mégis azt mondom, ez a férfiben kell megszülessen...

Engem az bosszantott, hogy mi 7-8 éve együtt voltunk és az ismerőseim nagy része 1-2 év után házasodott, kicsit azt éreztem "le vagyunk maradva". De igazából nem voltunk, nagyon jól tudtuk, mik a terveink, mikor szeretnénk összeházasodni, jegyesek voltunk már két éve


Alapvetően ha valaki megnősül, vagy megházasodik, még nem jelenti azt, hogy ő milyen nagyon boldog, vagy milyen jó neki. A kapcsolatot kell nézni és a kapcsolat minőségét. Az esküvő egy napra szól, a házasság pedig egy életre...


Kitartás! :)



25-N

2015. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, 8 éve ismerem a férjemet, ha valaki akkor ő biztosan nem fog megalázni, de ezt nem Neked fogom bizonygatni. Én igen is hiszek a házasságban és az egymásnak tett ígéretünkben. És ezt bárki előtt vállalom. A saját elkeseredett életedet viszont ne vetítsd ki másra.


Szerettél már valakit valaha igazán? És szerettek viszont? :(

2015. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert naív vagy. De ez majd változik. Kigyógyulsz. Egyelőre azonban csak sajnálni tudlak :(
2015. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sazerac, én pedig téged sajnállak, hogy ennyire sivár és egyhangú az életed, hogy az egyetlen szórakozásod csak abból áll, hogy minden kérdésnél kötekedsz. Rettentően unalmas lehet a hétvégéd, ha kizárólag abban leled örömödet, ha bántani és piszkálni tudod a kérdezőket...
2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt úgy hívjàk, hogy irigység. Lehet hogy azt mondod papír , legbelül viszont vàgysz rà hogy ne a pasid legyen hanem férjed. Ha nem így lenne nem zavarna hogy màs lànyok férjhez mennek. Foglalkozz a saját kapcsolatoddal. Amúgy meg gyerek téma poénból? Ez elég éretlen hozzààllàs. Jobb is ha nem akar még elvenni a pasid. Majd ha felnőttél esetleg.
2015. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!