Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldog a házasságotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog a házasságotok?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok házasok?

Mennyi idősek vagytok?

Miért vagytok boldogok vagy miért nem?



2015. szept. 7. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 36/N, 35/F

7 éve élünk együtt, 6 éve vagyunk házasok.

Hogy miért vagyunk boldogok együtt? Mert szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk egymásba, egyben a legjobb barátok is vagyunk, megértjük egymást, jól együtt tudunk működni, mindketten megtaláltuk egymásban akire, amire vágytunk.

2015. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írom nem az segítesz? :D
2015. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos úgy látszik mindenki tartózkodik... Senki sem boldog.... és ebben benne van minden válasz :/ Többet kellene foglalkozni egymással.

23/L

2015. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs feleségem, ezért igen, boldog a házasságom.
2015. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én házasságom boldog!


Tény, hogy volt egy nehéz időszak kb. egy éve kezdődött és február elején jutottam oda, hogy ha nem változtatunk (főleg nekem kellett), akkor lehet késő lesz. Elmondtam, hogy mi az ami nekem rossz és mi az amit érzek, hogy rosszul csinálok. Siekrült helyrehoznunk.


Hónap végén leszünk 28 évesek (3 nap van köztünk)


Nyáron voltunk 3 éves házasok.


Boldogok azért vagyunk szerintem mert azon kívül, hogy szeretjük egymást társak is vagyunk jó haverok. Megadjuk egymásnak a szabad teret nem vagyunk folyton együtt így jó hazaérni a másikhoz. KEttesben barátokkal és külön is megtaláljuk a boldog pillanatokat és hajlandóak vagyunk küzdeni egymásért.

2015. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi meg csak fel eve vagynk hazasok es mindketten a huszas eveinkben vagynk, valamint a ferjem nem magyar.

Boldog, mert tudom/tudjuk, hogy a legjobb dontest hoztuk meg, amikor osszekotottuk az eletunket, sokat tanulhatunk nem csak egymasrol, hanem sajat magunkrol is, erezzuk a "szovetseget", hogy a kapcsolatunk megvaltozott es sokkal melyebb lett.

Nehez neha, mert "hozza kell szokni" egymashoz (ertsd jo ertelemben), meg kell szokni egymas szokasait, azt, h kulonbozoek vagyunk bizonyos teruleteken, ami nem feltetlenul problema, inkabb szinesse teszi a kapcsolatot.

2015. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!