Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi, aki szeret udvarolni, és szereti a romantikát?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenkivel azt tapasztaltam, hogy valamennyire próbálják magukat emberelni, de ezek csak hamis bókok meg próbálkozások, valójában minél előbb szexet akarnak...


19/L


2015. aug. 15. 19:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Attól függ,mire gondolsz.Virágot meg ékszert vesznek még a férfiak,de holdfénynél nem fog szerelmes verset szavalni.Nevetséges is lenne.
2015. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

én nem nevetném ki speciel, lehet többre is értékelném az ékszernél...

25/N

2015. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Persze mindenkinek más tetszik,én példàul soha életemben nem bírtam az érzelgős pasikat.Fehàt kinek a pap,kinek a papné.
2015. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Igen, jelen. Csak nem akárkinek ám.
2015. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Van, de a legtöbb nő semmibe veszi őket.
2015. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

Igen, egészséges pasik valóban minél előbb szexet akarnak. Viszont ez nem zárja ki, hogy ne szeretnék a romantikát.

én pl. úgy jártam, hogy a pasival 1. randin beszélgettünk, a másodikon pedig elkezdett tapizni, sokat csókolóztunk. Úgy gondoltam, hát akkor biztosan nincs ellenére a gyors szex és lekaptam csináltam egy kis orált. Ezen annyira meglepődött, hogy 2 napig nem írt. Aztán azt írta, hogy ő is hibás volt (amiért nem mondta, hogy álljak le, vagy hogy ő nem állt le) de hogy bánja, mert komolyabban tervezett velem és rájött, hogy lassabb tempót akar. Szóval megbeszéltük, hogy újrakezdjük az egészet és akkor egy darabig csak szolidan randiztunk.

Aztán egyszer meglepiből elvitt egy kulcsosházba amit kivett és az ágy körül égtek a gyertyák és tök romantikus volt - és akkor megtörtént az első igazi szeretkezés és nagyon romantikus volt. Azóta is romantikus.

2015. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Elfogadnád az őszinte bókokat és a romantikát egy kevésbé vonzó férfitól is vagy egy külsőre tökéletes férfi bókjaira vágysz?
2015. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
én is ilyen de sajnos úgy a barátparkolóba vágnak a kedves nők hogy csak nyekkenek :/
2015. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
19:54: Attól a férfitól várnám el, akivel éppen ismerkedek, és aki éppen tetszik. De nem a macsókra bukom.
2015. aug. 15. 20:05
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

milyen romantika?

emberi érzésekre gondolsz ez alatt?


vagy pedig ezekre a gyertya fényes vacsora és társai marhaságokra.

2015. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!