Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány év után fáradt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után fáradt meg a kapcsolatotok? És a szerelem meddig tartott, mennyi idő után alakult át?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha a FÉRFI jól csinálja, soha nem hűl ki! :)
2015. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne komolytalankodj #1-es!

Ha a férfi jól csinálja ...

Mit?

Egy jó, tartos kapcsolatban mindkét félnek kell adnia!

2015. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
A kérdésben leírtakat nem lehet ráhúzni minden egyes kapcsolatra, viszont a megfogalmazás ezt sugallja.
2015. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A legutolsó tartós kapcsolatom szexuális szempontból az első pár hét után már megfáradt. De kihúztam évekig. Most, hogy végre független vagyok, azzal fekszem, akivel akarok. Tüzessel, fehér májúval, perverzzel (a többsége perverz is, tehát jó), soványabbal, kövérebbel, fiatallal, időssel.
2015. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem alakult át. A szerelem mindíg tökéletes. Egymásra mindíg van időnk a két kisgyerekünk mellett, 12 év házasság után is
2015. okt. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A PÁSZTOR ***** válasza:
81%
A kapcsolat kb:1,5 évig van az illúziók szakaszában amit hívhatsz szerelemnek. Utána az illúzió vesztés következik...rájössz, hogy nem herceg és nincs fehér lova esetleg szét dobálja a koszos zokniját. 1,5-7,15 év Utána úgy döntesz hogy megváltoztatod (jó vagy rossz módszerekkel) átneveled a zoknit rakja a helyére ,szerzel neki lovat... Végül rá jössz, hogy ez nem megy, elfogadod olyannak amilyen és befogadod az életedbe úgy ahogy van mert végig szeretted. Ha nem szereted már 2 év után elválsz tőle és a fogyasztói társadalom szokásai alapján keresel egy másikat ...majd attól is elválsz egy idő után...
2015. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ne komolytalankodj #1-es!

Ha a férfi jól csinálja ...

Mit?

Egy jó, tartos kapcsolatban mindkét félnek kell adnia!"


Egyes vagyok, és így gondolom. Belőlem mindig akkor hűlt ki, mikor már nem tudtam férfiként az illetőre ránézni. Nem úgy viselkedett a másik fél, ahogy kezdetekben. Sok apró dolog, vagy nagyobb: Pl. nem figyelt az igényeimre, nem volt annyira udvarias, tiszteletlenül bánt velem, már csak a saját érdekeit nézte szex során vagy programszervezéskor, megrángatott vagy megfenyegetett, hogy ha nem csinálok meg vlmit, akkor megüt és hasonlók. Mindig ilyen dolgok miatt múlt el a szerelem. Elmúlt az irántam érzett megbecsülés és tisztelet. És onnantól hogy valaki ilyen velem, én sem tudom magasabbra emelni és tisztelni azért, amilyen. Ennyi. :)

2015. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1, #7.

Mind két félnek! Tehát kölcsönösen. Nálatok a pasi már nem akart. Ez nem a te hibád!

2015. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"megrángatott vagy megfenyegetett, hogy ha nem csinálok meg vlmit, akkor megüt és hasonlók. Mindig ilyen dolgok miatt múlt el a szerelem. "


Mindig?? és az még nem fordult meg a fejedben hogy benned van a hiba?

2015. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyetértek A PÁSZTOR-ral, mindenféle tudományos megalapozottsàg nèlkül hasonlóakat tapasztaltam. Elõször nem hiszed el, hogy lennènek hibài, aztàn kezded èszrevenni, de nem èrdekel. Utàna ha elszàll a rózsaszìn köd akkor megpròbàlod megvàltoztatni. Egy idõ utàn persze ràjössz, hogy nem fog menni/ nem èrdemes, akkor ha szereted megtanulod a hibàival együtt szeretni, ha nem akkor vàltasz ès màssal kezded elõlrõl..
2015. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!