Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Veletek volt olyan hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan hogy két embert szerettetek egyszerre?

Figyelt kérdés
házasságban élek és van egy gyönyörű kis babánk is, de néha eszembe jut az első szerelmem aminek már 7 éve vége. tiszta szivemböl szeretem a férjem nála jobbat tudom hogy nem kapnék, de néha álmodok a égi szerelmemmel és az olyankor felkavar, söt néha elképzelem hogy milyen lenne vele az életem!! szerintetek ez normális?
2015. okt. 5. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt valami sántit!

A jelemleginél tudod jobbat nem találnál, mégis gondolkozol az exxel milyen lenne?

2015. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.jelenleg is ilyen helyzetben vagyok, kettőjük közül nem tudok választani: [link]


[link]

2015. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bunkóságokra nem vagyok kiváncsi!!!
2015. okt. 5. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen!

De én meg is éltem párhuzamosan. Korábban nem hittem, hogy ilyen létezik. Aztán persze választottam, és nem lehet okom panaszra, de azért eszembe jut, hogy milyen lehetett volna azzal, aki végül ment. Szerintem ez normális, nincs ezzel semmi baj, az emberi természet ilyen. Majd elhalványul, nálam is erősebb volt ez az érzés szülés után, a hormonok dolgoznak:)

2015. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen lehet hogy a szülés miatt van igy!!! köszönöm a választ!!!!!!!
2015. okt. 6. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Detto ebben a szituban vagyok.

Nekem egy beteljesületlen szerelem volt a házasságom előtt. Több éven át szerettem viszonzatlanul egy férfit, aki néha-néha ámított. Lehetett volna közöttünk valami, de igazából ő sosem volt sosem korrekt, és így nem akartam semmit sem tőle. Sajnos ő ugyanabban a városban lakik ahol mi, sőt még a szüleimmel egy utcában is. Gyakran látom...

Én is szeretem a férjem, de másképp. Úgy gondolom, hogy elsöprő szerelem igazán, csak egyszer van az életben. De lehet rosszul gondolom.

Nagyon sokszor álmodom róla, és olyan mély érzések törnek fel nagyon mélyről, ami engem is felkavar.

De jobb minden úgy ahogy van. Boldog vagyok a férjemmel, és nem cserélném le senkire sem.

ez van...

2015. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ugye nem engem bunkoztál le?
2015. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze hogy nem téged kedves 1es!!! bocs ha félreérthető voltam!!! 6os dettó az én sztorim is csak annyiban más hogy nem egy városban élünk!!! gimis koromban ismerkedtem meg vele ő jött először oda hozzám, és fogalmam se volt de megkeritette a tel. számom. sokat találkoztunk de nem mertem belegondolni soha hogy esetleg komolyabb lenne mert idősebb volt nállam sokkal én meg kis 17 éves kamasz voltam. mindig azt gondoltam csak ki akar használni, de mire rájöttem hogy nem és komoly dolgokat akart töllem tényleg addigra már késő, volt barátnője akit el is vett feleségül! ugy bucsuztunk el hogy ő azt mondta örökre fog emlékezni rám és sajnálja hogy nem tudtam benne kellőképpen bizni! és mikor vele álmodok rettenetesen felkavar!!!! :(
2015. okt. 6. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
én is voltam hasonloban. engem az érdekelene, hogy a párotok tud-e erről és ha nem, hogy tudjátok eltitkolni ?
2016. márc. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!