Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most mit csináljak? Kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Kész vagyok, kikészültem, feladom!

Figyelt kérdés

Kihűlt a hitvesi ágy. Mit kihűlt, mintha a frigóban aludnék.

Itt a két gyerek. Szeretnek mindkettőnket, családként kiválóan funkcionálunk. De jön az este, és ki jobbra, ki balra fordulva szundizik.

A hétvégén volt egy randink. Totális kudarc.

És azt vettem észre, hogy egyre inkább úgy tekintünk egymásra, mintha jótestvérek lennénk.

Mit tegyek? Temessem el a szexualitásom, erőltessek vigyort a képemre, mintha minden k.rv.ra rendben volna?

Csaljak, hazudjak?

Szabjam szét a családom?

(mielőtt jönnének az ilyen irányú kommentek: egyikünk sem slampos, senki sem lett zsírdisznó)



2015. okt. 7. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

mióta tart és mi váltotta ki?

beszélgettetek már erről?

2015. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem beszéljétek meg a dolgot, mert így nem tudtok hiteles szülők lenni a gyerekek előtt, plusz magatok előtt sem vagytok hiteles házasok!


Találjátok ki, hogy hogyan lehetne feltüzelni a kapcsolatotokat.

Ha megakarjátok menteni a házasságotokat, akkor tegyetek meg érte mindent!!


Viszont ha nem megy, akkor előbb utóbb válás lesz a vége, sajnos.

2015. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kb három éve. Szép fokozatosan.

A vicc, hogy szeretem és ordít róla is, hogy szeret, gyöngéd, bújik, csók, minden.

Csak szex nincs.

De át szinte havonta egyszer, pár perces maszatolás.

2015. okt. 7. 11:19
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
és te próbáltál kezdeményezni? akkor mit reagált?
2015. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
konkrétan nem támogatom, amit írok, de: - tarts szeretőt, "milf kisasszony"! Mert ez jelenleg technikai KO^^
2015. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

3 éve próbálsz kezdeményezni, vagy 3 éve vagytok együtt? Bocs,csak nem világos.


Kommunikáció,kommunikáció,kezdeményezés,kezdeményezés - ennél jobb ötletem nincs!

2015. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet ő stresszes? Te kívánod őt úgy jön le a kérdésből.Lehet a bibi nála van,nem bízik benned annyira, hogy elmondja a problémáját. Másként nem fogsz tudni rájönni, minthogy nekiszegezed a kérdést végre, hogy mi a baja, de csak úgy, ha pl nincs otthon senki és nyugodt körülmények között vagytok.
2015. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Három éve haldoklik a szex.

Már rojtosra járattam a számat!

másfél éve volt egy nagy, kapcsolatmegmentő próbálkozása, amit szó szerint kihisztiztem.

Na ebből lett kettes számú gyerkőc.

2015. okt. 7. 11:39
 9/19 anonim ***** válasza:
2015. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem teljesen megfelel így az élet. Sőt, én így szeretem. Ritkán szex. Amúgy meg bújós, ölelgetős, csókos kapcsolat. Maga a tökély! Legalábbis számomra.

Hogy mit tegyél? Nos, nincs sok választási lehetőséged. Ha emberként akarsz tükörbe nézni, akkor nem fogsz félredugni. Ezt az opciót már a gondolatnál kizárod. Akkor mi marad? Vagy megszoksz...vagy megszöksz. Mi a fontosabb? A család? A gyerekek? A szövetség? Vagy a szex? Sajnos nem lehet minden tökéletes...olyan nincs. Senki életében sem. Szóval vagy elfogadod így...és megelégszel a havi 1 szexxel, max azt próbálod a lehető legélvezetesebbé tenni...sőt, talán idővel több is lesz az, mint havi 1... Vagy minden felrúgsz és elválsz. Keresel más partnert, aki hajlandó gyakrabban gyűrni a lepedőt.

2015. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!