Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem lelépett, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem lelépett, és egy hónap után tért haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtünk az utóbbi időben, de az utolsó veszekedésünk odáig fajult, hogy fogta a holmiját és elment. Egyedül hagyott a két 17 éves gyermekünkkel, és egy hónappal később haza jött. A gyerekek sem, és én sem értettem igazán hogy mi történt, de reménykedem abbn hogy meg lehet oldani. Valakinek valami ötlet? Esetleg hasonló eset, amiből sikeresen kimászott? Szeretem Őt, és semmiképp sem veszíteném el.

2015. okt. 18. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

És az egy hónap alatt tartottátok a kapcsolatot bármilyen formában? Telefon, internet?

Tudtad, hogy hol van? Hol tartózkodik?

A gyerekkel tartotta a kapcsolatot?

Mert nekem nagyon olyan szaga van, hogy más nő van a dologban, csak esetleg bebukott a dolog, aztán most ha ló nincs, jó a szamár is. :(

2015. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát ehhez azért jó lenne tudni azt is, hogy miken veszekedtetek. Ennyi információ alapján még nem derül ki, hogy te vagy a hibás, vagy ő, vagy mindketten.
2015. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk semmilyen formaban.Hívtam, Ő pedig ki volt kapcsolva.
2015. okt. 18. 22:41
 4/21 A kérdező kommentje:
Először csak apró dolgokon, ilyen semmiségek, aztán jött azzal hogy biztosan megcsalom, mert sokáig dolgozrtam. Pedig tényleg mindig siettem haza.
2015. okt. 18. 22:44
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Engem azért érdekelne, mit csinált távollétében.. köztudott, hogy azok szoktak a leghangosabban vádaskodni megcsalással, akik maguk is hajlanak ilyesmire.
2015. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszélned kell vele erről, meg kell változnia. Ez nem normális. Ha egy hónapra elhagy ilyen könnyedén, egyszer végképp le fog lépni.
2015. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Két barátnőmnél volt ilyen, mindkét helyen más nőhöz ment egy hónapra, kb. egy hónapra. Egyik helyen helyreálltak, másik helyen elváltak.

A nő karjába a csaj veszekeése taszította végső soron bele a fickót. Nyilván nem mentegetni akarom. Volt a képbe csaj, suliban, és ellenállt, ellenállt, de mikor a felesége folyton csak a veszekedést tudta otthon produkálni megtört az ellenállás, és elment a nőhöz, és összejöttek. Nyilván nem biztos, de azért több ilyet láttam már.

2015. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, megpróbálok vele nyugodtan beszélni, ha lehetséges, mert mostanában eléggé kezelhetetlen. A gyerekek magatartásán is meglátszik ez, ezért is fordultam ide.
2015. okt. 18. 23:12
 9/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, és ne omolj össze, már csak a gyerekek miatt sem szabad! Erősnek kell lenned, ha tényleg félre ment, akkor is többször előfordul, hogy ezekből a "nagy szerelmekből" aztán pár hónap után nem lesz semmi sem. És legtöbbször a pasi megbánja, és menne vissza, mert rájön, hogy otthon jobb dolga volt ám az ismert és valaha szerelmetes asszonykával!

Ami fontos, ha tényleg félrement, és úgy döntesz, hogy folytatod, és megbocsátod, akkor tényleg bocsásd meg! Az azt jelenti, hogy elfelejted, nem emlegeted, nem bántod érte, stb. Ezt csak így lehet...

De majd látod mi lesz, csak együttérzésem szerettem volna kifejezni neked.

2015. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben úgy dobnám ki, hogy füstöl. Persze, bocsássuk meg, meg a franc tudja, azt mi van, ha ma van egy veszekedés, ami miatt 3 hónapra lép le? Kért érte legalább bocsánatot vagy valami?
2015. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!