Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem lelépett, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem lelépett, és egy hónap után tért haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtünk az utóbbi időben, de az utolsó veszekedésünk odáig fajult, hogy fogta a holmiját és elment. Egyedül hagyott a két 17 éves gyermekünkkel, és egy hónappal később haza jött. A gyerekek sem, és én sem értettem igazán hogy mi történt, de reménykedem abbn hogy meg lehet oldani. Valakinek valami ötlet? Esetleg hasonló eset, amiből sikeresen kimászott? Szeretem Őt, és semmiképp sem veszíteném el.

2015. okt. 18. 22:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9-es köszönöm szépen, valószínűleg ez lesz, csak nem tudom hogy kezdjek hozzá, de ez már a legkissebb gond.

10-es neked is köszönöm, viszont nagyon szeretem, és semmiféleképpen nem akartam vele szétmenni :)

2015. okt. 19. 17:05
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is elmennék egy hónapra. Telefon kikapcs és indulhatsz! Érezd jól magad. A hűtőre csak annyit írnék ki. Adjon Isten, fogadj Isten! ÉS hogy ez alatt, csak az egy hónapos távollétet érti e vagy mást is, az majd 1 hónap múlva kiderül. HA azzal jön elő,hogy TE b***** k///va biztos megcsaltál,hogy a jó büdös francba voltál (?), akkor kezdhetsz gyanakodni,hogy nem magányos zarándok úton volt a Himalája lábainál.
2015. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A legfontosabb kérdés, hogy te mire értékeled magad, kérdező. Ha számodra teljességgel elfogadható, hogy a férjed azt csinál, amit akar, és úgy jön-megy az életedben, ahogy neki tetszik, még csak alapvető kérdésekre sem kell válaszolnia, hogy hol a búbánatban volt egy teljes hónapig, akkor felejtsd el szépen az egészet, és lépj tovább. Illetve inkább szokd az érzést, mert bármikor máskor is megteheti újra, ha éppen megint összevesztek valamin.

Külső szemlélőként nálam partnerként, és apaként is megbukott. Nem csak a te életedből, de a gyerrkekéből is eltűnt. Aggódhattatok érte. Gondolhattatok bármit, hogy mi történt vele... őt ez nem izgatta. Furcsán szeret ez az ember.

Biztos egy főnyeremény úgy egyébként, egészen biztosan megbízható, igazi társ az élet minden területén. Példás apa, anyagilag is valódi segítség, és még sorolhatnám.

Vagy csak szimplán kellemes partner az ágyban. Bár arra egy vibrátor is jó, és az legalább nem hagy cserben.


De tényleg. Miért lelkesednek a nők mindig az ilyen egoista, önző, megbízhatatlan manusokért...? (Nőként kétdezem, de a kérdés persze költői.) Becsaphat, csajozhat, megsértődhet, csinálhat bármit, mégis boldogan várja őt haza az asszonyka a tiszta alsógatyával, meg a gulyáslevessel. Hogy ez nem egyenrangú, felnőtt felek kapcsolata? Nem számít. Valószínűleg a nő el se tudja képzelni, hogy egy alfahím másmilyen is lehet. Sőt. Csak másmilyen lehet alfahím...

2015. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Vicces ez a férfi gyűlölet, ami a válaszokból árad. Egyáltalán nem derült ki, hogy ki a hibás, de mindenki egyből a férfit szapulja. Nézzetek már magatokba! Honnan ez a soviniszta keserűség?
2015. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg onnan,hogy egy párunknak rossz tapasztalata van a férfiak terén....

Az utolsó előtti válaszolónak egyébként teljesen igaza van...

Miért kell a nőknek az ilyen férfi vajon....???


De meg is fordíthatnánk,miért kell a lusta, hűtlen,önmagát eltartató, dolgozni nem akaró nő???

Miért bocsátanak meg nekik a felszarvazott férfiak, és miért vannak nagyobb becsben,mint a rendes, tisztességes nők???

Kérdező, én nem bíznék benne....Jó nem két kisgyerekkel hagyott magadra,és lépett le, de azért...:((

2015. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"De meg is fordíthatnánk,miért kell a lusta, hűtlen,önmagát eltartató, dolgozni nem akaró nő???

Miért bocsátanak meg nekik a felszarvazott férfiak, és miért vannak nagyobb becsben,mint a rendes, tisztességes nők???"

Ez mi? Ez mese habbal! Csak a h*lyéknek kellenek az élősködők. Az meg hogy ki tartja magát tisztességesnek, annak általában nem sok köze van a valósághoz.

2015. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kommemtelők! Szerencsére úgy néz ki megoldhatjuk. Mint kiderült, drága anyósom ültetett bogarat a fejébe, miszerint Én biztosan megcsalom őt. Bocsánatot kért, és ami mégjobban meglepett, vacsorát készített. A gyerekeknek is egyaránt, és szavát adta, hogy többé nem hagyja el őket,és engem sem. Persze, még nem bocsájtottam meg neki, valamilyen szinten továbbra is haragszom rá, de úgy érzem, hogy ennek kellett történnie ahoz, hogy mindketten megembereljük magunkat.
2015. okt. 22. 06:56
 18/21 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélt először veled akkor?mielőtt lelépett...

Hol volt 1 hónapig, hol lakott, mit csinált?A gyerekeinek se mondott semmit, életjelet se adott?Hát nekem furcsa...Utolsó előtti vagyok.

2015. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta, haragszik magára minden miatt, és hamarabb jött volna, csak szégyellte. Persze, nem igazán tudtam felfogni hogy miért nem jött akkor, és mondta el rögtön.
2015. okt. 22. 16:57
 20/21 anonim ***** válasza:

Na, tudod Kedves Kérdező, ezért bizony elmarnám a férjem nyakát, de csinosan.


Mármint az anyós bekeverésért. 17 éves srácaitok vannak, vagyis nem a huszonéves korosztály vagytok, és a kedves mama még mindig és így bele tud kavarni az életetekbe.

2015. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!