Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy, ha a férjemmel rendes vagyok, szemét lesz, és ha én is az vagyok, nyalizni kezd?

Figyelt kérdés

3 éves házasok leszünk januárban.

Eleinte nem volt ennyire durva, de most, ha dícsérem, finomat főzök, jókedvű vagyok, egy idő után bunkó lesz, beszólogat, elhanyagol. Ha én is olyan leszek, ő nyit felém, ölelget, mosolyog.

Most akkor legyek szemét, vagy mi???



2015. okt. 21. 11:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
előre bocsátom, hogy nem lógok a nyakában, nekem is van saját életem, nincs minden elé téve. Egyszerűen normálisan viselkedem vele....
2015. okt. 21. 11:41
 2/18 anonim ***** válasza:
És ezt megpróbáltad már megbeszélni vele?
2015. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy faskalap! Más örülne egy rendes feleségnek.
2015. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon sok pszichologiat olvastam. Rengeteg konyv utan igy tudom osszefoglalni, ah te irtad. Szoval valoban igy mukodik. Csak legyel szemet sokszor. A barataiddal aranyoskodj. Szemetnek lenni is meg kell tanulni . Nincs mas megoldas. Elobb-utobb mindenki ezt a kis trukkot igenyli sajnos. N
2015. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mindig megbeszélem vele, jobban mondva elmondom nyugodtan, kedvesen, ő meg tagad, bocsánatot sosem kér.

Az a baj, hogy alapjáraton nem vagyok bunkó, őt meg (még) szeretem, minden szó fáj ha olyat mondok:( De megpróbálom:((

Karlovy, én is ezt hittem, de hát, úgy tűnik, nem mindenki ilyen :(

2015. okt. 21. 12:31
 6/18 anonim ***** válasza:

"Eleinte nem volt ennyire durva"


Szóval mindig is ilyen volt, csak a szerelem miatt szemet hunytál fölötte és elfelejtettél gondolkodni.


Ez nem normális így. Egy normális kapcsolatban a felek kölcsönösen adnak egymásnak, tiszteletet, odafigyelést, szeretetet.

2015. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Eleinte csak akkor volt, ha bajban voltunk, de akkor se beszólogatás szinten, csak morcos volt, most már magától jön...és nem hiszem hogy ez a megfeleő reakció ha gondja lenne, és ez nem is vall rá.
2015. okt. 21. 12:40
 8/18 anonim ***** válasza:
velem is ezt csinálja.meg ő sokszor kritizál ,de ha más teszi azonnal a védelmemre kel.engem is idegesít ,de elfogadtam ilyen morgósnak...feleslegesen nem vitázok már vele ,fáj hogy flegma időnként ok nélkül ,de senki sem tökéletes és emellett rengeteg jó tulajdonsága van.
2015. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom kb. hülyének néz minden nap, mindenben kijavít, meg akar változtatni, de szeretem őt, eleinte szemét módon reagáltam le, manapság úgy vágok vissza, hogy vigyorgok egyet, megfordulok, és pofákat vágok, majd vissza és mosolygok. Ennyivel elintézem, így azt hiszi, hogy kedves vagyok vele.
2015. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nem bírok nem reagálni rá, nem haragudni érte, pedig erős vagyok, de engem világ életemben bántottak, ő pedig eleinte teljesen más volt, szeretettel kezelt, megbecsült, mindemellett nagyon jó ember volt, ezért is mentem hozzá. Most is jó ember, kivéve ezeket a sértő beszólásait.
2015. okt. 21. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!