Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy, ha a férjemmel rendes vagyok, szemét lesz, és ha én is az vagyok, nyalizni kezd?

Figyelt kérdés

3 éves házasok leszünk januárban.

Eleinte nem volt ennyire durva, de most, ha dícsérem, finomat főzök, jókedvű vagyok, egy idő után bunkó lesz, beszólogat, elhanyagol. Ha én is olyan leszek, ő nyit felém, ölelget, mosolyog.

Most akkor legyek szemét, vagy mi???



2015. okt. 21. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak akiknek az tetszik ha úgymond visszanyal a fagyi.
2015. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"eleinte teljesen más volt, szeretettel kezelt, megbecsült, mindemellett nagyon jó ember volt, ezért is mentem hozzá. Most is jó ember, kivéve ezeket a sértő beszólásait."


Hol azt írod, eleinte nem volt ennyire durva, hol azt, hogy a problémák ezt már akkor is kihozták belőle, hol meg azt, hogy teljesen más volt.

Magadnak sem tudod bevallani, hogy mi az igazság?


A férjed egy bunkó. Ennyi. Ideig-óráig tartotta magát, meg behunytad a szemed, mert szerelmes voltál.

Megkérdezhetem, mennyi ideig voltatok együtt esküvő előtt?

2015. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem volt soha sértő, morcos volt, de nemszólogatott be soha. Nem értem az egészet....

5 éve vagyunk együtt (tudom, kevés).

2015. okt. 21. 14:58
 14/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, mi nem veszekszünk. Az én babámnak ne legyen baja, ne bántsa senki, én se. Mondtam neki, ha megváltoznék, bántanám, megütném, akkor alvás közben nyomja a kést a gigámba. Én nem tudnám elviselni, ha bántanám, kit szeretek.

Nem tudom, neki hogy megy. Vagy van valami neki a háttérben, csak nem beszél róla. Ölellek.

2015. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én elhagynám az ilyet!
2015. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Karlowy, nagyon kedves vagy, köszönöm:) Örülök, hogy ilyen klassz a kapcsolatotok, jól esett olvasni:)

Azért nehéz ez az egész, mert amikor nem bunkó, akkor kenyérre lehet kenni, ragyog a szeme ha rám néz...nem értem!

Ez pedig egy újabb fejlemény....:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass..

2015. okt. 22. 13:34
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul csinálom, de azt gondolom, hogy az a lényeg, hogy a másiknak legyen jó. Ha szerencsés az ember, akkor a másik is így gondolja kb. Ha megbántanám, akkor biztos azon enne a fene másnap, nekem esne rosszul, hogy fájdalmat okoztam. Minden kapcsolat nehéz. Ezt nem mondják el az iskolában. Nem tudok semmit mondani, talán nézhetnél Balogh Bélás filmeket https://www.youtube.com/results?search_query=balogh+b%C3%A9la , Villás Béla is érdekes lehet https://www.youtube.com/results?search_query=vill%C3%A1s+b%C.. . Nem biztos, hogy mindenben igazuk van, de bizonyos dolgok megértéséhez érdemes megnézni párat. Szeretettel ölellek ♥ !
2015. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
aki a pszichologiai könyveket emlitette : ugyanez a játszmázás foglalkoztat engem is a párkapcsolatokban, tudnál könyveket ajánlani ?
2016. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!