Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pici gyerekek mellett hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici gyerekek mellett hogyan tudnám a férjemmel újra lángra lobbantani a szerelmünket? Cselekedetek, ötletek?

Figyelt kérdés

Meg kell újítanunk az érzelmi életünket, én kész vagyok ebben neki is elébe menni, de nincs érzékem az ilyen romantikus dolgokhoz, pedig nő vagyok. Ötletek, felsorolás kellene, miket tegyek. Annyi ötletem van, h. pl.szerelmes sms napközben. Tovább??

Az élet sok nehézségén átmentünk már együtt, szinte folyamatosak ezek az elmúlt másfél évben, mindenben számíthatunk egymásra. Több mint 6 éve vagyunk házasok. Nagyon értékelem őt, rengeteget tesz a családjáért. Épp ki tudunk mászni sok éves adósságunkból, ami tök jó, és egy csoda, de az elkövetkezendő egy-másfél évet még nagyon meg kell nyomnunk úgy, hogy sok-sok munka, és semmi fizetett segítség. (értsd: én úgy kell dolgozzak, hogy az egyik gyerkőc megőrzésére nincs pénz, tehát pl. éjjel)

Nincs sajnos pénzünk elutazni, vacsorázni, bébiszitterre, semmi ilyesmi, és egyenlőre idő sem nagyon, míg bejön a tél, mert most gyúrni kell a ház téliesítésére. Viszont érzelmileg teljesen kihűltünk, ez nem jelent többet, mint amit írok, nem érzünk szerelmet, nem cselekszünk szerelmes dolgokat, én pl. a szexet is érzelem nélkül, "engedelmességből".

Valahogy végig kell még ezt a másfél évet csinálnunk.

Szükségem van bátorításra és ötletekre. 33/N


2015. szept. 15. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Másfél év múlva viszont kint leszünk minden adósságból, akkor kiengedhetünk majd a munka, másodállás, utazásra, szórakozásra költés szempontjából.
2015. szept. 15. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérlek ne bántódj meg azon amit most írni fogok.

Ti a problémáitok mögé bújtok,azt hiszitek ha megszűnnek ezek a gondok akkor majd minden megoldódik köztetek,de ez sajnos nincs így.A problémák megmaradnak és azok megoldásán is dolgozni kell majd.

Esténként bújnod kell hozzá,simogatni,csókolgatni.Mutatkozz előtte meztelenül,kérd a tanácsát öltözködéskor,hogy mi áll jobban neked.Dicsérd őt apróságokért,mintha valami nagy dolgot vitt volna véghez.

Változtass a viselkedéseden szex közben,legyél lelkes,odaadó,izgatott,hálás.Mondd neki,hogy szép a pénisze és ehhez hasonló önbizalom,vágy növelő apróságok.

2015. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Másfél év múlva meg más marhaság lesz. Gyerkőcöket próbáljátok néha lepasszolni és kettesben lenni.

Csak egy ötlet, menjetek el úgy "randira", mintha az első lenne. Ne egyszerre induljatok el otthonról, az a legjobb, ha indulás előtt nem is látjátok egymást, előre megbeszélt helyen találkozzatok csak stb. Mintha nem is együtt élnétek, hanem mintha most akarnád elcsábítani azt a jó pasit. :-)

2015. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen kis problémákról volt szó. Majdnem meghaltam először én, majd a babánk, és utána még 2-3 ilyen nagy horderejű dolog, ami fizikailag is kivett belőle is. Nem ilyen általános dolgok történtek velünk az elmúlt időben, hanem tényleg pszichológiai krízist okozó dolgok.
2015. szept. 15. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Hagyjátok a fenébe ezt a romantikus vonalat, erre semmi igénye sincs egyikőtöknek most. Pihenni és lazítani kellene, de mint írod az most pont nem fog menni... hát nincs mit tenni, gyakran bújjatok össze, álmodozzatok róla hangosan, hogy milyen szép lesz másfél év múlva, amikor lekerül a terhek nagy része a vállatokról. Biztosítsátok egymást arról, hogy értékelitek amit a másik tett és tenni fog a családért, a közös jövő miatt megéri, és hogy ha nagyon nagy a baj, akkor a kevésbé fáradt fél megpróbál plusz pihenést biztosítani a lemerültebbnek. Biztassátok, dicsérjétek és támogassátok egymást, hagyd most a francba az ilyen ingyombingyom tinis praktikákat, egy hullafáradt és stresszes férfi szarik a szerelmes üzenetekre, már bocsánat a nyers őszinteségért. Azt pedig nyugodtan mondd el neki, hogy annyira kivagy már fizikailag és lelkileg is, hogy jelenleg a szexbe sem tudsz belefeledkezni, ne színlelj hosszú távon, mert abból neked lesz bajod, meg lehet undorodni a monoton, csak a másik örömére végigcsinált aktusoktól. De nincs semmi menthetetlen, csak pihennetek kellene. A helyetekben inkább elhúznám 3 évre azt a munkát, de közben gyakran beiktatnék pihenős-lazítós napokat... de ti tudjátok, hogy nektek mi jobb, ha inkábbb összeszorított foggal gyorsabban végigszenveditek, akkor viszont tudomásul kell venni, hogy a kapcsolat felfrissítése csak utána lehetséges érdemben.
2015. szept. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Ehhez nem elég, ha csak az egyikőtök akarja a változást. A férjed is akarja, vagy ő elvan így és nem is akar változtatni?

Emberfüggő, hogy kinek mi jelenti a törődést. Ez lehet pl. dicséret, minőségi együtt töltött idő sok beszélgetéssel, kirándulás (amihez nem feltétlen kell egy zsák pénz, akár egy séta vagy piknik is megteszi), ajándékok, stb. Te ismered, hogy mitől érzi jobban magát. Viszont visszafelé is működnie kellene, anélkül bukta.

2015. szept. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Beszélgessetek egymással! Ne az egészségügyi, anyagi gondjaitokról, bajaitokról, hanem a lelkedről: hogy elfáradtál, kimerültél testileg-lelkileg, nem érzed azt a lendületet, ami eddig volt. Hátha a férjedben is hasonló gondolatok kavarognak, csak nem meri kimondani.


Nagyszülők, barátok segítsége lehetséges? Egy-egy hétvége, amikor a gyerekek 1-2 napot máshol állomásoznak, ti pedig otthon kettesben pihentek, regenerálódtok?


Ne várj csodát 1-2 nap alatt, csettintésre, mert ezért is nagyon meg kell küzdeni. És néha jobban fog fájni, mint a mostani állapot. De megéri, hidd el :-)

2015. szept. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Újra nem történik meg semmi.


Nincsenek "Tippek és Trükkök" - meg olcsó marketing fogások se.... beszélgessetek, én is azt mondom, a szerelmetek is valahogy úgy jött létre, ugye?

2015. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, csak most tudtam jönni.

Igen, beszélgetéssel jött létre a szerelem, és igen, a férjem is akarja, naná, hogy.

És tök felemelő, hogy volt aki a pihenést írta megoldásnak, nem a mégtöbb munkát:-) :-)

átrágom magam az írásaitokon, mert JÓK!

Köszi

2015. szept. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!