Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasként és/vagy szülőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként és/vagy szülőként hiányzik a fiatalkori éned és életed, szerelemeid, barátaid?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat filózok azon, hogy tinédzserként, fiatalkorunkban ugye van egy csomó barátunk ,haverunk, szerelmeink,sok értékes emberi kapcsolatot alakitunk ki és ápolunk, csomó közös élménnyel. . Aztán megházasodunk, jönnek a gyerekek, a munka, a mókuskerék és ezeknek a kapcsolatoknak a 9O %-a teljesen megszűnik vagy alkalmankénti netes chaetelésre és ritka találkozásokra korlátozódik. Nektek, akiknek már van gyereke, családja, házastársa, nem szokott a régi énetek, azok az emberek és ez a korszakotok hiányozni ? Vagy a gyerek megérkezése után már csak ők és a hozzájuk köthető énetek számit ?
2015. nov. 9. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy még ebbe a korszakba igaz? Nos, nekem nem hiányzik. Szép volt, jó volt, elég volt. Vannak most is barátokkal közös programok, aktívak vagyunk nem kell temetni magad mert megházasodsz. Plusz azért a tinikor nem csak móka és szórakozás.
2015. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Úgy van ahogy az 1-es írja.

Szép volt,jó volt de elmúltak azok az idők.

Azért akinek 30-40 évesen a tini korszak hiányzik ott már gondok vannak szerintem...

Most is van boldogság az életben.

Feleségem,gyerekek és úgy egyáltalán a családi élet :) Ennek is vannak szépségei sőt ennek vannak a legszebb pillanatai :)

De persze ugyanúgy vannak barátok stb..

Szóval nem kell félni :)

36/F

2015. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiányzik, mindig is itt szerettem volna már tartani több éve. Persze volt már egy pár "barát", akik lekoptak, de hála Istennek, hogy így alakult, mert elég gáz dolgokat műveltek, és csak lehúztak volna minket(NEM anyagilag értem).
2015. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindig is szerettem volna ITT tartani, bocsi, ez kimaradt.
2015. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A fiatalkori énemből csak a kötetlenség hiányzik, amúgy más nem igazán, mert jól érzem magam házasként és anyaként.
2015. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen mentem férjhez. Nem hiányzik a szingli lét, a pocsék párkapcsolatok, csalódások, szakítások és viszonzatlan fellángolások még inkább nem. Akkoriban voltak akiket a barátaimnak hittem, de kiderült, hogy nem voltak azok. 1-2 megmaradt, velük jóban vagyok. A férjemmel jöttek új barátok is, szeretünk velük eljárni ide-oda, vagy kettesben, szeretünk mindketten a hobbinkkal foglalkozni, olvasni...

Nagyon nem hiányzik a magány, és hogy mindenre engedélyt kell kérni anyámtól, magolni sem szerettem, mert a legtöbb tárgy nem érdekelt.

Jobban szeretek felnőtt életet élni, házasságban, munkával, barátokkal, több a szabadság, sokkal boldogabbak vagyunk amióta együtt vagyunk. 29/N, 26/F

2015. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6-os azért úgy megkérdezném, mégis mivel foglalkoztok te és a férjed, hogy a munka mellett jut idő és energia is a családra, barátokra, sőt még hobbikra is???? Mert akinek össze kell güriznie egy ingatlant mielőtt családot alapít, annak igencsak öszze kell magát kapnia karrier-ügyileg. Aztán meg persze hogy nosztalgiával gondol a régi, gondtalan időkre. Más persze, ha valakinek a szülei egyből lakást tesznek a feneke alá 20 éves korában.. Akkor el lehet jutni valahová, de még akkor is ki lehet siklani.. Tényleg nem irigységből, csak mégis szeretném tudni h mai világunkban hogy lehet ilyen ideális családi életet élni (jelentősebb anyagi támogatás nem lévén) mert akkor én is megteszek mindent, hogy eljussak ide :)

Már most is azért élek és tanulok külföldön, mert otthon esélytelennek éreztem magam, de még így is vannak kétségeim, hogy mire eljutok a kívánt szintre esetleg nem marad energiám v időm, hogy ki is élvezzem a családot (amit persze még létre is kell hoznom).

2015. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hétköznap dolgozunk sima alkalmazottként, én 8, a férjem 10- 12 òràban , a hétvéink szabadok, úgy osztjuk be az időnket ahogy akarjuk. A hàz ahol élünk félig az én, félig a testvérem nevén van, a mi csalàdunk vette. A hàz nagyon nagy, anyu kérte , ha nem gond maradjunk és akkor a rezsi feleződik. Belül elvàlasztott külön lakrészünk van külön bejàrat stb. Olyan mintha a szomszédaink lennének csak. Nekünk teljesen jó így, nekik jól jön , hogy a rezsi felét mi àlljuk. Nem làttuk értelmét elköltözni csak azért, hogy làtvànyosan függetlenedjünk. Így is önállòan élünk. Anyósomat pàr havonta látogatjuk. Ennyi.
2015. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
7-es pont ez a hozzáállás jellemzi a sikertelen embert, véletlen se a saját helyzetét nézné. A másik így-úgy, meg neki persze könnyebb. Nem mindegy másnak mit tolnak a feneke alá a szülei? Neked nem lesz tőle se könnyebb se nehezebb. Ennyi erővel miért nem az etiópokhoz hasonlítasz? Nekik meg általában nehezebb...
2015. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Volt egy lehetőség és éltünk vele. Lehet azzal jönni hogy a seggünk alá lett tolva, őszintén szólva nem érdekel. Miért vertük volna hitelbe magunkat azért , hogy sajàt lakàst vegyünk külön? Az menőbb ha ezt teszi az ember és mellé mondjuk lehet nem tud kajàtvenni, de arra veri a nyàlàt, hogy önerőből kaparta össze. Ez miért jobb? Mi inkàbb éltünk a lehetőséggel, nincs hitelünk és gond sem.
2015. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!