Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltúlzottnak tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltúlzottnak tartjátok a reagálásomat? Férfiak, ti is ezt tettétek volna a helyemben? Nők, kiállnátok a férjetek mellett egy hasonló esetben?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nagyon idegesítő tag, aki alfahímnek hiszi magát (pedig semmivel sem tűnik ki, legfeljebb abban, hogy be nem áll a pofája). Már többször kapott figyelmeztetést amiatt, mert aggresszíven nyomul a kolléganőkre meg taperolja őket. Ráadásul elsősorban házas nőkre nyomul, többször hangoztatta már, hogy mennyire izgatónak tartaná azt, ha egy másik férfi nőjét dugná, ezzel bizonyítaná, hogy ő mekkora "alfahím" a sok "béta" között.

A feleségem még sosem járt a munkahelyemen, de tegnap beugrott, mert otthon felejtettem egy fontos dokumentumot és ő éppen ráért és volt olyan kedves, hogy elhozza nekem. Amikor átadta nekem a dokumentumokat akkor megjelent az önjelölt "alfahím", de olyanokat mondott, amitől elszakadt nálam a cérna. Azzal kezdte, hogy milyen jó bige a feleségem, az ilyen nőt éjjel nappal tolni kéne. Majd felém fordult és azt mondta, hogy "használni" akarja a feleségemet, én amúgy is bétahím vagyok, ezért engednem kéne, hogy egy olyan alfahím, mint ő akkor használja nőmet amikor csak megkívánja. Azzal tetézte az egészet, hogy kijelentette, hogy neki most nagyon feláll arra a gondolatra, hogy ő mint alfahím teherbe ejti a feleségemet és én bérapaként nevelem fel az ő gyerekét, mert bétahímként ez a feladatom. Ekkor már nem bírtam türtőztetni magam és behúztam neki néhányat, majd amíg a hasát fájlalta a feleségem lekevert neki két nagy pofont.

Erre mindenki odatódult az irodából, de akik látták és hallották az eseményeket azok mellettem álltak, elmondták a főnöknek, hogy a tag nagyon durván provokált engem és a feleségem. Én szerencsére nem kaptam semmi megrovást, de mondták, hogy legközelebb ne hagyjam, hogy erőszakká fajuljanak a dolgok. A tagot újra megrótták, kényszerszabadságra küldték és figyelmeztették, hogy ez az utolsó esélye, legközelebb a legapróbb rossz szóért is ki fogják rúgni.

Túlzásba estem? Túl erőszakosan reagáltam volna?



2015. nov. 14. 18:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

@opened paradise

Szerintem te félreolvastad a kommentem. Azt írtam, hogy nem róttak meg (engem). Azért írtam, mert a kettes válaszoló azt írta, hogy akár ki is rúghattak volna.

Őt viszont nem értem miért nem rúgták ki, sokan örülnének neki, ha végre eltűnne a tag.

2015. nov. 14. 18:54
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Miféle munkahely ez???
2015. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
fura hr-etek van. Ez ugyanis kimeríti a munkahelyi szexuális zaklatás fogalmát. Bmely munkavállaló feljelenthetné a céget, h nem tesznek semmit. És esélyes h nyerne.
2015. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tulzas. Az orrat es a fogait eltorhetted volna. En megtettem volna.

N

2015. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 opened paradise ***** válasza:
100%

Igen,bocsi,az előtte lévő mondat. De akkor is,mi az,hogy ő ilyen?

Egy közösségben,ha valaki nem tud alkalmazkodni (és ez bőven nem csak ennyi,hanem annak a kérdése,hogy ne legyen barom) akkor nem mindenki másnak kell miatta tűrnie.

2015. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 omba ***** válasza:
100%
Tök normális volt, amit tettél, azt nem értem, ha már többször figyelmeztették mert taperolja a nőket, még miért lehet mindig ott?
2015. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Ilyen van? Miféle munkahely ez, ahol ilyen emberek dolgozhatnak? Ráadásul iroda? Atyám...

Ha ez tényleg megtörtént, akkor jól tetted, jóarc vagy, hogy bevédted az asszonyt.

2015. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi a frásztól érzi magát alfahímnek ez a tapló? Nőként az a véleményem, hogy egy ilyen durva provokáció esetében rettentően sértene, ha a férjem nem állna ki mellettem és maga mellett, ugyanis ez mindkettőnk számára sértő.

Nem pártolom az erőszakot, de van olyan eset, amikor nehéz elképzelni, hogy lehet elintézni szép szóval az ügyet. De én mondjuk tuti még ott helyben a főnök elé cibáltattam volna ezt a bunkót, és panaszt tettem volna rá.

Ne hibáztasd magad szerintem. Remélem, kirúgatja magát az az alak, őszintén csodálkozom, hogy még nem tették lapátra, mert szerintem ennyi bőven elég indok lett volna rá.

2015. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
57%
Persze jogos, de igazság szerint túl sokat nem értél el vele. Csak annyit, hogy még jobban nyeregben érzi magát, mert tud provokálni. A kedves kolléganők pereljék szexuális zaklatásért:) Ez lenne a megoldás.
2015. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, a feleséged ki volt szolgáltatva abban a helyzetben, megvédted a becsületét és a sajátodat is.

Nőként az a véleményem, hogy nagyon rosszul esett volna, ha nem védenek meg egy ilyen helyzetben. Kerültem már szörnyű helyzetekbe, van, aki folyton bemászkál az intim szférámba, de ennyire senki nem nagy f***kalap.

2015. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!