Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg a normális szexuális életet kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Kisbabám 8 hónapos. Nappal 2x1 órát alszik. Egyet délelőtt egyet délután. Éjszaka kb. 9-fél 10 mire elalszik és reggel 6-kor kel. Eközben átlagban 2x felkel éjszaka. Nagyon aktív örökmozgó baba. Már kúszik, tehát rohangálok utána. Párom többségében délután 5-6 óra körül esik be a lakásba, tehát 10-12 órát egyedül foglalkozok vele, plusz a házimunka. Estére hulla vagyok mire a pici elalszik. Párom igényelné a normál szexuális életet. Ti hogy szakítottatok rá időt?
2013. máj. 15. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Napközben aludtam a lányunkkal én is,így este nem voltam álmos korán.
2013. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látom, nem annyira idő kérdése:

"Estére hulla vagyok mire a pici elalszik."

2013. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Na, képzeld nekem már 2 van, a kicsi oké, de a nagy este 10 előtt nem alszik el. Párom este 8-ra esik haza. De én jól terhelhető vagyok, szóval éjfélig könnyen ébren maradok, olyankor szexelünk. Te elég rosszul bírod a terhelést, nem irigyellek.
2013. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is ez volt a gond sokáig. Mindketten elfáradtunk egész nap, este pedig hulla fáradtan bealudtunk. Ekkor tértünk át a hajnali szexelésre. Az óra a férjemnek 6kor csörög. Sokszor felhúztuk 5re, aztán mindent bele. Nem is gondoltam volna, hogy hajnalban én kívánnám, vagy lenne erőm. De kb mint aki majd szétrobban az energiától. Nekünk ez bevált, plusz hétvégén déli alvás időben. Így mindenki elégedett.
2013. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hajtsd magad halálra. Persze tudom, hogy pici mellett nehéz, de pihenj picit napközben, pl akkor, amikor alszik. Ne rohanj elmosogatni, felmosni, hanem azt az időt szánd magadra. Akár aludj egyet, vagy csinálj valamit, ami kikapcsol, pihentet (olvasás, zenehallgatás, sport, bármi).


Jó módszer még, ha a párod óvatosan felkelt éjszaka. Ez persze olyan tipikus lágy, összebújós, érzelmes szeretkezés, de nagyon jó tud lenni. :) arra kelni, hogy finoman csókolgat, simogat...utána meg ellazulva, mélyen el tudsz aludni.


+jótanács, 3 gyerkőc után: nem kell annyira rohangálni utána...persze normális keretek között, de nem kell "túlzottan", minden mozdulatát lesni, csak körülötte forogni. Elsőnél én is azt csináltam, hogy úgy álltam hozzá, hogy most gyerekre vigyázok, utána rohangáltam, házimunkát kapkodva csináltam, többnyire alvásidőben. 3-nál már rájöttem, hogy a gyereknek sem jobb, ha minden mozdulatára ugrom. És meglepően sokmindent meg lehet beszélni egy egész picivel is (nem írtad mekkora).

2013. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Még egy kicsit többet foglalkozz a babáddal és hamarosan azt fogod itt kérdezni, hogy a férjed miért nem kiván a baba megszületése ota? (Ne legyél már az a vad ANYA!!!! Maradjon a férjed számára is idöd, energiád!)
2013. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mivel 2x kel éjszaka az éjfél hogy finoman fogalmazzak, számomra nem a legideálisabb időpont a szexre. Azért ekkora "nőerőmű" nem vagyok.

A babámmal pedig foglalkozni fogok, annyit amennyit igényel. Úgy szólt a kérdés, hogy a baba mellett hogy oldjátok meg nem pedig a babával foglalkozás helyett vagy rovására.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat! A hasznosakból próbálok okulni ! :)

2013. máj. 16. 09:25
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Gondolod, hogy én nem foglalkozom a gyerekekkel? :D Majd megedződsz. Sok helyen olvastam már, hogy anyuka este elalszik a babával, olyan fáradt. Ha leírnám egy napomat neked, abban elfáradnál, hogy elolvasod. Igaz, én fizikai melót végeztem gyerekek előtt és az állóképességem nagyon jó. Bocsi, de akiket panaszkodni hallok, azok kivétel nélkül láblógatós irodai munkát cserélték fel a babázásra, ezért nem bírják. :)
2013. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, sokat tanultam és irodai munkát végzek. Nem igazán tudom emiatt szégyellni magam, ha nem haragszol. Imádom a munkám! Kreatív és a fizetésre sem panaszkodhatok. Nincs az a pénz, hogy más szakmában dolgozzak. Semmiféle fizikai munkát nem végzek és nem is szándékozok, szellemit annál inkább. :) Bár úgy látom, hogy te ezt a fajta munkát nem sokra értékeled. :) Jelenleg gyeden vagyok és legjobb tudomásom szerint várnak vissza, a láblógatók már csak ilyenek, élvezik a munkájukat. :)

Én nem a munkahelyen erősödtem, hanem utána sport közben. Szerintem úgy élvezetesebb. :)


Azt hogy te mennyit foglalkozol a babáddal nem tudhatom és nem is kommentáltam. Azt írtam, hogy a sajátommal pontosan annyit foglalkozok és fogok a jövőben is, amennyit igényel. :)


Egyébként nem panaszkodtam, hanem tanácsokat vártam. Szerencsére kaptam pár hasznosat, bár nem tőled...


Ha rossz napod van, ne itt éld ki... Keress másik kérdezőt. :)

2013. máj. 16. 12:26
 10/10 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!