Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 12 éve vagyunk együtt. Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éve vagyunk együtt. Mennyire veszélyeztet az elválás ha már nem kívánom annyira a szexet mint rég?

Figyelt kérdés
Minden más rendben van. Azt tudnotok kell, hogy a feleségem nagyon szexcentrikus, mindig próbálkozik ( visszautasítom mert nem megy úgy mint eddig), de átlagba heti 1-re csökkent. Nem arról van szó, hogy màst kívánnék mielőtt ezt írnátok. Félek, hog elhagy emiatt. Feleségek, válaszára lennék kíváncsi, hogy ti mit tennêtek? 44/F, 31/N

2015. nov. 18. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Én pont ilyen szituban vagyok nő létemre. Mintha sokkal kevesebbszer kívánná a párom. Én próbálkozom, de 80%-ban elutasít. Nincs senkije, nem ez a probléma. Én dühös, kissé ingerült vagyok. Engem feldühít, hogy kedvességből leszopom, és "cserébe" eszébe se jut semmi viszonzásul, hanem a fal felé fordul és elalszik, mondván, hogy milyen jó volt... Ha próbálkozom, akkor elhajt azzal, hogy aludjak inkább. Ha próbálok vele beszélni erről, akkor csak annyit mond, hogy most ez van.

Én nem csalom meg, nem is akarom, nem attól lennék kielégítve, hogy lefekszem mással, mert lelkileg ugyanolyan vacak lenne. Jelenleg 4 önkielégítésre jut 1 szex. Kb 1-2 hetente van szex. Én heti 3-4-et "igényelnék". Szar, vacak, odabassza a hangulatomat.


A lényeg: beszélgess vele, mondd el neki, hogy mit érzel, próbálj valahogy könnyíteni neki, akár kézzel, akár orálisan. Aztán előbb-utóbb lehet, hogy visszajön a kedved is :) A lényeg szerintem az őszinte kommunikáció.


29N (párom 41F)

2015. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Felesêgem is ingerült, néha oda mondja, hogy elege van a masztiból. Nálunk orális szex sincs, nem erről van szó, hogy szívesen fogadom aztán nem viszonzom. Azt is visszautasítom, ami persze érthető, hogy rosszul esik neki.
2015. nov. 18. 11:49
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Ezen csak a kommunikáció segít. Nem tudom, nálatok mióta tart, nálunk kb fél éve, és már nekem is elegem van a masztiból. Meg abból, hogy látványosan nem érdekli, hogy mennyire szarul esik nekem. Egyre erősebb az érzés, hogy leghelyesebb lenne elhagynom, de még próbálkozom kicsit. Nálunk nem köt semmilyen papír, ez feleségedet talán hosszabb ideig melletted tartja, de előbb-utóbb vagy keres mást melléd, vagy elhagy.
2015. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán van valami ami miatt nem kívánod a szexet. Stressz, egészségügyi okok, stb. Azt kellene megkeresni és orvosolni.

De én magamon vettem már észre, hogy nagyban függ étkezési szokástól, munkától, stressztől, hogy mennyire kívánom.

Mondjuk nálam azért naponta egyszer biztos van, a párom és én is igényeljük. De van amikor többet nem kívánok.

2015. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom neked megérné,ha esetleg ilyen miatt válságba kerülne a házasságotok? Csak kicsit össze kellene szedned magad ezen a téren.Feleséged valszeg így azt fogja érezni,hogy már nem elég vonzó számodra és nem nőként tekintessz már rá.
2015. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Remélem csak valami átmeneti zavar. Tudom jól, hogy mennyire rossz neki, de nehéz ilyenről beszélni. De fogok vele. Köszi mindenkinek. Ha nem változik a helyzet mindenképp utána járok mitől lehet.
2015. nov. 18. 12:31
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem önző vagy. Kinyalni még ki tudod, ha nem megy a szex... (gondolom arra utalsz, hogy nem áll fel mostanság valami egészségügyi probléma miatt).

Ha meg ilyen gondod van, legalább elnézhetnél egy orvoshoz...

Igen, veszélyeztet az elválás, de még inkább az, hogy az asszonyod megcsal valakivel, és szerintem jogosan!

És a feleséged nem "szexcentrikus", csak normális egészséges ember, és ha nem tudod neki megadni amire vágyik, akkor az főleg a te hibád. Belegondoltál már abba, hogy ő vágyik a kielégülésre, mégis leszopna téged, csak hogy örömet okozzon, és valószínű tudja, hogy nem lesz semmilyen viszonzása, te pedig válaszul elhajtod? Tudod, milyen érzés ez? Nem csodálkoznék, ha találna maga mellé mást, aki megbecsüli.

Bocsi, én külső szemmel ezt látom.

2015. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7# nem arról van szó, hogy nem áll fel, mert ha oda jutunk akkor nincs gond. Egyszerűen " nincs kedvem hozzá" akármilyen rosszul is hangzik. Ez a helyzet a nyalással is.
2015. nov. 18. 14:14
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Ha nincs kedved ahhoz hogy kinyald tehát örömet okozz neki és elhajtod, ha ő akar örömet okozni neked, akkor te már nem szereted őt, vagy csak egy önző pöts vagy, ami ugyanaz.

Én otthagynálak, bocs. de csak egy életetek van, egy fiatalságotok és máris úgy éltek mint egy nyugdíjas házaspár.

2015. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Inkább fizess egy bejárónőt!

Most komolyan, nem szereted már annyira a párod, talán egyáltalán nem...

2015. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!