Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ledobta a büdös zokniját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ledobta a büdös zokniját a lépcső aljába, és elvárja, hogy én vigyem ki a szennyesbe. Elváljak?

Figyelt kérdés
Már három napja ott büdösödik a zokni, és hiába mondom neki, nem hajlandó kivinni a szennyeskosárba. Ti elválnátok ilyen helyzetben?

2015. dec. 2. 08:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
el
2015. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez neked váló ok, akkor mentsd meg magadtól!
2015. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
jézus ez komoly? Mikor összeházasodtatok nem tudtad hogy kihez mész hozzá vagymi?:D
2015. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Válj, de hozzám ne gyere. Élj egyedül a frissen vasalt zoknijaiddal.
2015. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 rrrrrreennnnn ***** válasza:
86%
Természetesen el! Az első férjemtől azért vàltam el,mert az asztalon hagyta a tànyért,amin evett,ahelyett,hogy a mosogatòba tette volna. A màsodiktòl azért,mert középen nyomta meg a fogkrémes tubust. A harmadikkal màr reménykedtem,hogy normàlis férfit fogtam ki,erre,képzeld, a fürdőkàdat nem öblìtette ki magàt. Megint ràment mindenem a vàlàsra. Most a negyedikkel is gond van, mert tegnap nem törölte meg rendesen a cipőjét,mielőtt belépett a lakàsba. Most szòlj hozzâ...
2015. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Simán válás! Nehogy már! Mit képzel!


:)

2015. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
*maga utàn
2015. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ez most sokaknak bagatell ügynek tűnik, de mégis mit képzel?
2015. dec. 2. 09:14
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Irigylésre méltó vagy, ha ez a legnagyobb probléma a házasságodban :-P
2015. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
14%
Tippelhetek? Egy eltartott r* vagy, akinek ez a legnagyobb problémája az életben...
2015. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!