Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ledobta a büdös zokniját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ledobta a büdös zokniját a lépcső aljába, és elvárja, hogy én vigyem ki a szennyesbe. Elváljak?

Figyelt kérdés
Már három napja ott büdösödik a zokni, és hiába mondom neki, nem hajlandó kivinni a szennyeskosárba. Ti elválnátok ilyen helyzetben?

2015. dec. 2. 08:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt az is kérdéses, hogy mióta megy ez így?Mért csak most tört ki?


Mindenképp próbáld vele megbeszélni, hogy neked így nem jó. Szeretnéd ha ezen és ezen változtatna, mert neked ez így nem kapcsolat.


Miért ragaszkodsz egy olyan férfihoz foggal körömmel, akivel nem vagy boldog?

2015. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%

A zokni ott rohadjon meg. Ne szedd ossze semmijet. Amugy elvalnek, mert ez a tiszteletlenseg jele.

N

2015. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk éjjel, ha horkol, odarakhatod az orrára a lábszagos zokniját. Ne félj, abbahagyja majd :D
2015. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha betelt a pohár, akkor válj el. Nem a büdös zokni a probléma, hanem minden más...
2015. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig nem derült ki, hogy mi az igazi probléma.

Milyen a viszonyotok, ki mit csinál, szeretitek-e egymást... stb.

2015. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%
Bakker de jot röhögtem ez nagyon nagy....
2015. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Remélem van gyerek is
2015. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
48%

Nem igaz hogy senki nem érti...nem arról az egy ki-be b. szott zokniról van szó!

Hanem arról hogy a saját sz.rát mással akarja elpucoltatni.

Mi az hogy nem képes maga után eltenni, szényen az ilyen.

Nem vagy senki szolgája, attól mert összeházasodtatok nem viselkedhet úgy veled mint egy alattvalóval.

2015. dec. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt erre egy férjnevelő praktikám, leírom ide, bár a te helyzetedben nem hatásos:

SEMMIT nem rakott a szennyesbe. Nagyon ritkán került oda valamilyen cucca, a zokni, fehérnemű rendszeresen elnyelődött az ágy alatt.

Aztán elfogytak a cuccai.

Mikor rajtam kereste, a leg ártatlanabb fejjel néztem rá, hogy én nem értem mi történhetett, mert a szennyestartó üres.

Nem mondom, hogy nem marad szanaszét cucca néha.

De már nem gyűjti.

2015. dec. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is mélyebben van a probléma gyökere - de azt gondolom, nem az a jó megoldás, hogy rögtön kilépsz belőle. A problémákat meg szoktuk oldani, nem pedig a homokba dugjuk a fejünket. Nekem is van, ami nem tetszik a férjemben, neki is van ilyen bennem, de ettől nem válunk el... Olyan egyszerű hátat fordítani megoldás nélkül - csakhogy ez minden kapcsolatodban ugyanígy lesz. Mindenhol vannak gondok, megoldandó sérelmek. Próbáld meg megoldani és ha nagyon-nagyon nem megy, akkor nyilván nincs más megoldás.
2015. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!