Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben ha szinte már könyörgöm neki és így se hajlandó?

Figyelt kérdés
Férjem imádja a hagymát, fokhagymát. Brutális adagokat képes mézmin belőlük kaja mellé, legyen az reggeli, ebéd vagy vacsora. A hagymát szó szerint harapja /egészben/. Hiába kérem azt mondja hogy "egészséges,,. És akkor jön hogy csomagolják meg., este bújjak hozzá, de az a szag teljesen kikészít!

2014. okt. 30. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Egyen hagymakapszulát, ha az egészsége miatt eszi. Amúgy meg döntsön: te vagy a hagyma. Nem lehet elvárni senkitől, hogy olyannak bújjon ágyba, akit olyan aromák lengenek körül, amitől undorodik.
2014. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Fogat nem szokott mosni?


Ha ennyire zavar, ne bújj hozzá! Vagy megtanul alkalmazkodni és legalább csak délelőtt enni ilyet, hogy este ne fulladj te is bele, vagy rájön, mit áldoz be cserébe.


Ha te is eszel hagymát, nem javul a helyzet? :)


Kompromisszumot keressetek! Egyen csak reggelire, max. ebédre, de később már ne, vagy egyél te is! :)

2014. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
"És akkor jön hogy csomagolják meg" B+ !!! Irj már értelmesen!!Mi vaaaan?
2014. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mézmin= megenni

csomagolják = csókoljam meg.

2014. okt. 30. 13:35
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Egyél te is hagymát, tényleg nagyon egészséges :)

Amúgy kérd meg, hogy vacsira már ne fogyassza, és alaposan mosson fogat este. Elhiszem, hogy zavaró az illata, mert tényleg nagyon erős. Azért emiatt csak nem fogtok elválni? :)

2014. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem értelek: mióta szereti ennyire a hagymát/fokhagymát? Mert valószínüleg már akkor is ilyen volt, amikor összekerültetek.


Eddig nem zavart?


Ne akard megváltoztatni és ha neked most lett nem elviselhetö, akkor más a baj, nem a hagyma/fokhagyma


Mellesleg a különféle kapszulák nem sokat érnek és nem helyettesítik az igazi élelmiszereket.

2014. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
:D bocs! nem szoktam ilyeneket enni csak ha valamibe bele van keverve vagy megsutve. Magában nem eszem meg! Kész vagyok. Azt mondja hogy csak én érzem mert a munkatársai nem szóltak még!
2014. okt. 30. 13:39
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem evett ilyeneket régen! Nem így ismertem meg. Szerintem ha ilyen szaggal udvarolt volna biztos, hogy szóba sem állok vele.
2014. okt. 30. 13:41
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg velük nem is akar csókolózni!

De most komolyan, annyit nem lehet vele megbeszélni, hogy ne vacsorára egye? Mert akkor azért más baj is van.

2014. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%

Az első randijaitokon is bűzlött a hagymától?

Mert akkor gondolom nem vártad te sem, hogy majd megváltozik...

2014. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!