Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő után tettétek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tettétek túl magatokat a megcsaláson?

Figyelt kérdés
Mikor volt az első nap amikor már nem gondoltatok rá? Azok is érdekelnek akik szétmentek és azok is akik együtt maradtak? Mennyi idő kell a feldolgozáshoz? Akiknek sikerült együtt maradniuk, végül hogyan bocsátottak meg? Valóban nem lesz már ugyanolyan a kapcsolat? Csak rosszabb lehet? Vagy vannak olyanok, akik ezután kezdték csak igazán értékelni egymást és lett jobb a kapcsolatuk?
2015. dec. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megbocsátás nehéz, hanem onnantól kezdve meghal létezni számomra, mint férfi, nem tennék ilyet senkivel, ha velem teszik, megundorodok tőle.26N
2015. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A baratom konkretan nem csalt meg, de honapokig sms-ezgetett az exevel, akivel 3 honapig voltak egyutt es inkabb szexkapcsolat volt, plusz a hatam mogott talalkozgattak. Ennek egy eve lett vege es meg mindig nem tettem tul magam rajta. Illetve a szamitogepen talaltam egy mappat, amin videok voltak ahogy szexel csajokkal. En marha beleneztem. Ez masfel eve volt es meg ez is minden heten, ha nem minden nap, eszembe jut. Mondjuk en erzekeny vagyok, de ebbol tudom hogy a megcsalast akkor sem tudnam megbocsajtani, ha akarnam.
2015. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elso kapcsolatomban, amikor megtudtam, nagyon osszetortem, hetekig sirtam. Ehhez nagyban az is hozzatartozik, hogy akkoriban nem voltam tele onbizalommal, nem volt sok onbecsulesem, a szeretethianyom sem volt kicsi.. De meg igy sem fordult meg a fejemben, hogy egy ilyen goreny dolgot megbocsassak.


Aztan a kovetkezo kapcsolatom szinten megcsalassal ert veget, de akkor mar nem razott meg annyira, inkabb merges voltam, hogy ennyire felreismertem, mint barmi mas. Szuz volt a srac, amikor osszejottunk, 3 ev utan kiprobalt mast.. Nem voltam akkoriban sem toppon lelkileg, de nem razott meg annyira a dolog. Aki megteszi, az elveszti az osszes tiszteletet es bizalmat a szememben. Haragudni nem haragudtam, miert buntessem sajat magam azert, amit o tett velem, leszurtem, miben hibaztam en a kapcsolatunkban, tanultam belole. Persze ekkor is a kapcsolat veget jelentette a dolog, hiaba nem volt bennem harag, tobbe ilyen emberrel nem lennek.

2015. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsalt a ferjem.A koleganojevel.Honapokig folytattak a viszonyt,raadasul a cegnel(idoben jott haza,itthonrol mar nem telefonaltak egymasnak csak ha en is dolgoztam) Semmit nem vettem eszre.Minden nap ugyanolyan gyenged volt velem es elmondta mennyire szeret,alig varja h gyereket szuljek neki...stb Aztan egyszer csak kinyogte a kanapen amikor beteg voltam es apolnia kellett!Magatehetetlen voltam es osszetortem!Nem talaltam a helyem a vilagba.Kozbe kiderult h terhes vagyok,de elment a baba(akkoriban mar nem lakott velem,mondvan h a masikkal akar lenni) Az utolso napig ossszebujva aludtunk el es csokkal valtunk el.Szoval hidegzuhany volt!!!A csaj dobta,visszakonyorogte magat.Meg akartam bocsajtani,de keptelen voltam!15kilot fogytam az allando gyomlrgorcstol es ketelytol...Nem ment,mindig az a kep ugrott be h oleli es csokolja,ahogyan engem.Undorodtam tole,mikozben vagytam ra h minden a regi legyen es felebredjek a remalombol!Aztan nem birtam tovabb!Mikozben dolgozott osszepakoltam a cuccait es mondtam h koltozzon el a lakasombol.Masnap beadtam a valokeresetet....Egy evre ra ferjhez mentem a mostani ferjemhez,akitol mar ott volt a baba a pocakomba.Azota boldogok vagyunk es orulok h igy alakult.A volt ferjem azota is egyedul van!
2015. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem próbàltam megbocsàtani. Elvből sem maradok azzal aki megcsal. Szakítottam, elvágtam minden kapcsolatot az exemmel. Azóta màr férjhez mentem. Boldog vagyok. Az exem egyedül van. Pàr éve megtalàlt neten keresztül, vissza alart kapni. Ha nem lettem volna hàzas akkor is elküldtem volna a francba. Aki megcsal az szàmomra megszűnik létezni. Undorodom az ilyenektől. Bottal nem piszkàlnàm meg, nem hogy megbocsàssak, szexeljek hűtlen férfival.
2015. dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*akart
2015. dec. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbocsátani akarsz, együtt maradtok, kb 6 hónap. Ha megtesz mindent ő is és te is kettőtökért! De csakis így működhet!
2015. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem elvileg nem csalt meg hanem más nőkkel flörtölt a badoo-n keresztül. Sokáig külön voltunk de már 1 hónapja intenzíven keres és udvarol meg mondja hogy szeret, nagy nehezen rászántam magam és taliztam vele. Együtt töltöttünk egy csodálatos napot, de mivel éreztem hogy valami nincs rendben belenéztem a telefonjába. Mielőtt valaki okoskodna, nem tartom köcsög dolognak mert mindig is nézegettem a telefonját sosem zavarta, ám akkoriban még megbíztam benne szimplán csak kíváncsiságból nézelődtem rajta. De mivel most volt egy rossz érzésem megnéztem és kikerekedtek a szemeim. Azért arra nem számítottam hogy kb. egyszerre nem tudom hány nővel flörtöl! Mert oké míg nem voltunk együtt de már 1 hónapja engem akart visszaszerezni meg írta hogy szeret stb. csak én kellek neki erre látom hogy előző nap is beszélt egy csajjal akinek még azt is írta hogy "imádlak" meg "hallani akarom a hangod". Nekem már ez rosszul esett, azóta is kivagyok és átverve érzem magam. De nem állítanám 100%ra hogy nem is volt viszonya egyikkel sem, sőt... Úgyhogy mondtam neki hogy nem kezdem vele újra, persze azóta hívogat meg mondja hogy csak én kellek neki na persze. Elvesztettem a bizalmamat iránta.
2015. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: mekkora egy fogyatékos az az ember! Hagyd a francba!
2015. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen hagyni fogom akármennyire is fáj! :(
2015. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!