Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mitől érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mitől érzitek feljogosítva magatokat, hogy eldöntsétek, hogy a férjeteknek mire van szüksége a holmijai közül?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, hogy a férjetek tesz rendet a ti piperecuccaitok között, ruhásszekrényetekben, helyettetek és nélkületek kidobálná azt, ami szerinte felesleges. Ebben a fordított helyzetnek gondolom nagyon örülnétek. Baráti körömben már többen vagyunk úgy, hogy örülünk a szekrény sarkának meg egy kis polcnak, mert a mi cuccaink feleslegesek. Bezzeg a ti "életmentő felszereléseitek" elfoglal mindent. Jól van ez így?

#házasság #mi felesleges
2014. dec. 12. 10:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor tegyetek rendet saját magatoknak, takaritsatok ti a saját,, portátokon,, és senki sem fog hozzanyulni a cuccaitokhoz.ennyi. :)
2014. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nincs jól. Nekem eszembe nem jutna kérdés nélkül bármit kidobni a párom holmijai közül. Ha úgy gondolom, akkor megkérdezem tőle, hogy ez kell még? Amit válaszol, ahhoz tartom magam.

De alapvetően nem turkálunk egymás cuccai közt.

Egyébként nő vagyok.

2014. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
65%
Nincs jól, de amíg a férjem nem tud elballagni a szennyesig az ingével, szétválogatni a mosnivalót, rendesen kiteregetni, vasalni, addig az a hihetetlen elképzelés él a kicsi fejemben , hogy a selejtezés is az én dolgom.
2014. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
49%
5 perce meg az volt a kerdes, hogy hogy kell egy ferfi gyujtogetot leszoktatni.
2014. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%

Semmitől. Nem érzem így, alapvetően arra neveltek, hogy más holmijához nem nyúlunk. Már persze ezt úgy értem, hogy nem rendelkezem felette, nem dobhatom ki, nem rongálhatom stb. Nyilván mivel együtt élünk, fizikailag hozzányúlok a cuccaihoz.. :)


Amúgy ez a kérdés is olyan, hogy félévente egyszer felteszi valaki, és megérkezik rá ugyanaz a 100 sablon válasz.

2014. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom 1-es, hogy nem értetted meg a kérdésemet. Más a felesleges egy nőnek és más egy férfinak. Barátom felesége büszkén újságolta az én feleségemnek, hogy rendet tett otthon, mennyi régi, akár gyerekkori holmiját dobta ki a férjének. Ezáltal mennyivel több helye van NEKI! Barátom meg azt mutatta meg nekem, hogy már a kabátját nem tudja betenni a szekrénybe, mert tele van a felesége nélkülözhetetlen ruháival, cipőivel, egyéb cuccaival. Nálunk sem különb a helyzet. A szekrényekben feleségem része csak növekszik, az enyém ennek arányában csökken. Akkor többetek szerint ez így van jól?
2014. dec. 12. 10:55
 7/40 Kései Sirató ***** válasza:
90%
Ez nem általános probléma, és ezt a problémádat nem vadidegen megválaszolók fogják megoldani. Beszélj a nejeddel, ha valami nem tetszik. Megoldás: Kommunikáció!!
2014. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

Nem,nincsen jól,sőt pofátlanság ilyet tenni!

Te viszont ne viselkedj lábbeliként és csapj az asztalra,ha nem tetszik valami! Jah meg a cimbi is!

2014. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Külön szekrény a feleségnek, külön szekrény a férjnek és abban mindenki úgy rámol hogy akar. Nem tudom mi ebben ilyen elképesztően bonyolult. Még sose volt emiatt nálunk probléma. Lomtalanítani meg évente-kétévente nem árt, különben ellepi a lakást a sok kacat.
2014. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%

10.22 vagyok. Ezt benéztem. Ilyen nincs! Egy szekrény a férjemé egy az enyém. A kettő egyforma. Igaz a házasságunk elején megpróbálta a nagykabátjait beköltöztetni az enyémbe.

Mára már tartjuk a demarkációs vonalakat. Úgy látszik fordított felállással élünk.

2014. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!