Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat a megcsaláson, megalázáson, kihasználáson?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve történt velem,de még mindig nagyon fáj.Probálok újra társat találni,de nem akar összejönni.
2014. szept. 11. 14:38
 1/8 zsozso33 válasza:
100%
Nem adtál túl sok infót, de az időn kívül, nem sok minden segíthet! Egy biztos, ne gubbassz otthon! Minél többet járj társaságba. Ezek segíthetnek picit, de majd egyszer csak arra ébredsz, hogy rég elfeledted!
2014. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
37éves nő vagyok,és 4 évet éltünk együtt.Már nem az fáj amit tett,hanem ahogyan tette.Gyáva,gerinctelen módon tünt el az életemből.Tudom,hogy jobb,hogy vége,de teljesen megtiport minden téren.Sokszor egyedül érzem magam.Barátaim már családosak és szórakozni sem járok el.Átlagos nő vagyok és sokan mondták kivirultam amióta nem vagyok vele.Probáltam társkeresőn ismerkedni,de szinte a legtöbb férfi csak szexet akar.
2014. szept. 11. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok ismerősöm (én is) ismerkedett meg a társkeresőn a későbbi párjával. Attól, hogy ott sokan vannak, még ugyanúgy igaz, mint az életben: csak néhány normális van közöttük. De a hétköznapokban elég kevés esélye van az embereknek a megszokott napi rutin mellett új embereket megismerni. Szerintem próbálkozz csak nyugodtan, legfeljebb tényleg rátalálsz az igazira. Egyébként egy ilyen rossz kapcsolaton csak az idő és a pozitív élmények segítenek át. Ismerkedj, randizz, és biztos van olyan barátnőd/családtagod, aki néha el tudsz hívni magaddal 1-1 programra.. Kezdj új hobbiba, tanulj valamit. Ott is lehet ismerkedni normális emberekkel. ÉLJ! Csak akkor fogod túltenni magad rajta, ha a jó élmények járnak a fejedben a régi rossz helyett. Akkor is, ha nehéz elkezdeni. Később hálás leszel érte magadnak.
2014. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Fél év után már nyugodtan nyiss az új dolgok felé. Foglald le magad amennyire csak tudod, ne gondolkodj már ezen túl sokat. Sportolj valamit aktívan, az jól kifárasztja a testet, jót tesz a léleknek és feltölt pozitív energiával, új ismertségeket hozhat az életedbe. Mint ahogy a hobbi, tanulás, szabadtéri programok (fesztivál, kirándulás, városi barangolás) is. Mindezt akár egyedül is végezheted, majd közben kialakulnak új kapcsolatok.

A párkapcsolatot pedig ne keresd görcsösen, mert akkor nem fog jönni. Képzeld el magad egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban, konkrétan képzeld el milyen társra van szükséged és csak lazulj bele, hidd el hogy eljön, és el is fog jönni. Csak ne feszülj rá, élvezd az életet addig is.

2014. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az én 8 éves kapcsolatomnak lassan három éve vége. Nem tudtunk még szétköltözni a hitel miatt, így minden nap kénytelen vagyok elviselni a képét. Rettenetesen szenvedek. Ő randiról randira jár, tinédzser lányoktól a nagymamákig mindenféle nőkkel. Én meg azóta is egyedül vagyok a két gyerekkel. :( Szóval fel a fejjel, a te helyzeted nem olyan borzasztó! Élvezd az életet! Minden jót kívánok!

2014. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalabb vagyok, mint te (jóval), és nekem sincs erre konkrét receptem; de szerintem nem lesz olyan nehézkes párt találni, ha nem görcsölsz rá a témára.


Idővel egészen egyszerűen beláttam az exről, mekkora büdös nagy tróger és mennyire szerencsés vagyok, hogy az én életemet nem tudta tönkretenni - pláne úgy, mint akiről beadta, hogy szakítottak, aztán néhány hónap után kinyögte, hogy hát mégsem.

2014. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nekem 23 évesen is 2 évig tartott akkoriban, mire újra vágytam kapcsolatra, és lett is. Pedig én az egészet extrém mennyiségű társaságba járással és szórakozással dolgoztam fel pl-


Fél év szerintem még korai egy 4 éves kapcsolat után, főleg ha lelkileg különösen megviselt.


FOglalkozz egy kicsit magaddal, a hobbiddal, a családoddal. Nyugodtan társkeresőzhetsz is, ne sértsen vagy zavarjon, ha 100-ból csak egy a normális.


Kereshetsz új ismerősöket, barátokat is, akár interneten is az érdeklődési köreidnek megfelelően, vagy keress a közeledben olyan programokat, amik érdekelnek, és elegyedj ott szóba emberekkel, nem nehéz ez :) Legyél nyitott, és a lehetőség is megtalál.

2014. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj magadnak időt. Sokan gyorsan túl akarunk lenni az egészen és hip-hop elfelejteni új kapcsolattal, de ez nem megoldás. Tönkre fogod tenni magad, ha megjátszod hogy minden rendben. Én a legutóbbi szakításnál padlón voltam. 2 napot bőgtem, aztán elhatároztam, h új életet kezdek és habzsolom az életet. Ez ment teljes 2 hónapig, aztán OFF. Egy nap azon kaptam magam, hogy már 2 hete meredten nézek magam elé és nem csinálok semmit. Fájt. A tudat, hogy nem kellettem. Hogy eldobott mint egy taknyos zsebkendőt. Borzasztó volt. Mintha kiégtem volna. Egy papírcafatnak éreztem magam, ami úszik a levegőben és viszi az ár magával. Nem voltak épp döntéseim. Minden beszürkült, elhomályosult, pedig tavasz volt. Azelőtt imádtam a tavaszt és a karácsonyt és a szilvesztert, de itt pokol volt!!!!!!!! Így tettem tönkre magam majdnem egy évre. Utána valahogy kihajnalodott. Nincs konkrét ok, ami miatt kivirradt. Ha mégis nevén nevezném, akkor az az idő. Küzdő szellem vagy és ki tudsz lépni a fájó emlékekből és kínzó érzésekből. Ha a nyomorgást választod, az se jó, de ha a hirtelen felejteni akarást, az sem. Ne játszd meg hogy jól vagy. Később rosszabb lesz, hiába mondanak mást a szakkönyvek. Kefélhetsz 10000 emberrel, bulizhatsz orrba-szájba, ismerkedhetsz 400 emberrel egy este alatt, leihatod magad a sárga földig, de nem lesz jobb. Az idő az egyetlen barátod ebben. Persze azért szociális élet se árt és ha egy évnél tovább tart a nyűglődés, akkor keress fel szakembert.. :) Szép életet!
2014. szept. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!