Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem azokat a noket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem azokat a noket, akiket bántalmaznak, hogy miért maradnak benne a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
En ezt egyszeruen nem bírom felfogni, miért hagyják magukat ennyire megalázni, nincs onbecsulésuk? Az hogy félnek meg olyan hulye duma, hát mire valo a rendorség, a szulok, rokonok, szomszédok bárki aki a kozelben van? Hogy tud valaki szeretni egy embert, aki néha betori az orrát? Olyan ideges vagyok, néhány napja kiírtam egy kérdést, hogy a sogorom veri a barátnojét, nos azota megint vannak újabb fejlemények, egyik reggel arra kellett ébrednunk, hogy hatalmas pofonok csattannak, és sikítás. Párom rohan be a szobába addigra a csaj a foldon fekudt, sogorom meg rúgta. Hozzáteszem a csajba van vagy 40kg, sogorom meg 90 korul. Azt már nem is mondom hogy ebéd utánra turbékoltak, mint két tinédzser akik egy honapja járnak. Még most is remeg a gyomrom

2013. okt. 17. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista mindkettő?
2013. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

A csaj függ a pasitól valószínű és nem tud lépni. Mindemellett gyenge jellem. A pasi pedig "kiéli" a komplexusait a veréssel.

Sajnos sokan vannak így, de én már láttam ellenkező példát is.

Addig nem fog kilépni a csaj a kapcsolatból, amíg nem lát kiutat - pl. egy másik 90kg-os férfi társaságában.

Teljes mértékben elítélendő! A csajnak segítség kell!!!

2013. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
pszichologiai okok. olyan kb mint a Stockholm szindróma. olvass utána és megérted.
2013. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
2 Van akinek a pénz, és hogy kitartság az fontosabb, mint bármi, és ezért hagyja..
2013. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Hát ezt én se értem....

Szerintem pont az van, hogy lelkileg és testileg is megalázzák, önbecsülésük nem marad, egy senkinek érzik magukat és úgy gondolják, hogy őket senki se szeretné, ezért maradnak. Ráadásul uralkodnak felettük, és annyira kialakul már ez a szerep, hogy hozzászokik, neki ez a természetes. Vagy legalábbis egyszer egy pszichológustól ilyesmit hallottam. De érteni akkor sem fogom!!!

És ti amikor megláttátok, mit csináltatok??? Párod???

2013. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A nő ezen a szinten már nem fog tudni egyedül kitörni ebből a helyzetből.


Én ilyenkor komolyan azt látnám megoldásnak, hogy egyszer a pasit úgy istenesen elverni. Kb annyira, hogy egy hétig ne tudjon lábra állni, és egy hónapig nyomja az ágyat.

Utána lehet, hogy átérezné, hogy milyen a másik oldal.


Ha a férjem megütne, tutira eltörném a lábát valamivel amíg alszik. No de ő ilyet nem tesz :) így én se :)

2013. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Elvertetek legalabb a sogort?


Amugy sok oka lehet, peldaul hogy nincs mas alternativa. Hova menjen, az utcara? Rendorseg tudod mennyi ido mire lepnek? Az nem ugy mukodik hogy egybol elviszik a bantalmazot, aztan soha tobbet nem latod, hanem jo esellyel megussza elsore egy figyelmeztetessel ezzelazzal... es esetleg bosszubol agyonver amint kiengedtek.

Szulok rokonok nem feltetlenul laknak a kozelben, szomszedok nem szeretnek belekeveredni ilyesmibe...

(most pl. te orulnel ha atjonne a szomszedasszony hogy bocs, ver az uram, nalad laknek par honapig...?)

2013. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen a sogorom iszik, nem naponta, de mondjuk hetente- két hetente, de akkor a sárga foldig, és ilyenkor agresszív amit a barátnojén vezet le. En szívesen segítenék a csajnak, de hogyan ha nem akarja? Eszébe sincs kilépni a kapcsolatbol, pedig nem kell messzire mennie, mert a párja testvére (vagyis a férjem) 180 fokos ellentéte az occsének, nála érzékenyebb férfival még nem is talakoztam. Még egy madarat sem képes megolni, nem hogy bántani egy embert, ráadásul a tenyerén hordoz, és egyenrangu partnerekként tekintunk egymásra 6 éve vagyunk egyutt, és imádjuk egymást. Ezt csak azért írtam, hogy nem kellene messzire mennie pozitív példaért, és mégsem lát tovább az orránál.
2013. okt. 17. 15:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

na ide figyelj kérdező:

Az én apukám a vége felé egy állat volt és veszélyessé vált, előtte anyukám hitegette magát majd megváltozik,benne van a hiba stb. De amikor már mindent kipróbált és látta nem változik semmi rájött,hogy közös a ház nem tud válni max papíron de abba sem ment bele.Kihívtuk a rendőrséget mire mivel nincs vér nem csináltak semmit, kihívtuk a mentőt beszámíthatónak látták és megint semmi. Ismerősök max annyit segítettek,hogy jaj ti szegények.

Szóval anyám ott állt 2 gyerekkel hogy nem tud sehova menni és ha kihívott valakit miután a zsaru elment apám megbűntette anyámat.Ezért egy idő után már nem is mert lépni,várta azt a pillanatot amikor végre leléphet és ez akkor jött csak el amikor eladtuk a házat. Szóval amíg nem vagy benne nem fogod megérteni.

2013. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ok nem élnek egyutt, sogorom is anyosékkal lakik még, 21 éves, csaj szintén annyi és 30km-re lakik a szuleivel. Viszont minden hétvégen vagy anyoseknal vannak, vagy a csajnal, hetkoznap pedig ketnaponta jon a csaj a sogorhoz.
2013. okt. 17. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!