Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Általában a felek, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a felek, ha már több évtizede együtt vannak szerelemből teszik ezt, vagy megszokásból?

Figyelt kérdés
Az érdekelne melyikből van több, szerintetek.
2015. dec. 21. 23:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

Megszokásból.

L

2015. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Olyan biztos vagyok benne, hogy nem létezik, hogy több év/évtized után is ugyanazzal a lángoló,majdmegőrülős, szenvedélyes szerelemmel nézel a párodra/házastársadra, mint az elején. A másik véglet se olyan gyakori az én környezetemben(a vegetálós,zombiként élnek egymás mellett típus),de százalékos arányt nem tudnék mondani. Ha a saját tapasztalatomat nézem(bár több évtizede nem,de majdnem 10 éve vagyunk együtt), akkor a lángoló szerelem már nincs, de sokkal szorosabb a kapcsolatunk,mint az elején, olyanok vagyunk egymás számára,mint a lelkitársak. Sokkal mélyebben és tartalmasabban tudunk beszélgetni, közös programokon részt venni,mint az első 2-3 évben mondjuk.Apró viták persze vannak néha, de egyetlen egyszer sem volt olyan, hogy úgy összeveszünk, hogy napokig nem beszélünk egymással, tényleg bármit meglehet vele beszélni. El nem tudnám nélküle képzelni az életem, annyira összenőttünk. Viszont a szex az valóban nem olyan már, nem rossz egyáltalán,és hetente többször vagyunk együtt,de olyan igazán szenvedélyes,egymásnak esünk egy nap háromszor típusú napok elég ritkán vannak. Ez néha hiányzik,de a másik oldal meg annyira sokat ad, hogy pillanatnyi tűzért nem kockáztatnám meg ezt a kapcsolatot.
2015. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%

Megszokas. Meg egy evtized alatt is unjak egymast . Csak mar belekeveredtek egy olyan anyagi fuggosegbe a masiktol, h nem tudnak megvalni egymastol.

Felek csapdaba estek. Felek akaratukkal nem egyezoen maradnak a kapcsolatban.

N

2015. dec. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
mind megszokás, de ezen belül eltérő. nekem az tetszik, amikor nagy szerelem volt és ez egy összekovácsoló erő marad egy életre vagy legalábbis évtizedekre, 1-2 ilyet ismerek, azon kivül sok rosszat látok és sokba nem látok bele. de általában a megszokás sokkal földhözragadtabb dolgokat jelent. anyagiak, lakás, gyerek, mit szólna a külvilág, nincs jobb, nincs más, lenne más, de nem lépek ki a bizonytalanba, van más és meg is csalom a párom..stb. ilyenek. ergo mint a régi haverok vagy kolis szobatársak együttélése és gazdasági társulása.
2015. dec. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
nincs pár év után szerelem, hiába irják sokan , én is gyakran olvasom itt. ellentmond a biológiának. olyan van, hogy nagy szerelem volt régen és ennek az emlékét ápolgatod a lelkedben. ez a legjobb opció. az ilyenek,akiket ismerek , azokban egyébként most belegondolva valami plusz még van, pl. művészházaspárok, a szerelem is szép volt köztük és összeköti őket a hivatásuk is. de az ilyen is kevesebb , mint 5 %-a a kapcsolatoknak.
2015. dec. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve vagyunk együtt és még mindig szeretem a férjem.
2015. dec. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
köszöönm mindenkinek a kedves lepontozást. biztos a párotok, akivel évtizedek óta is szeremesek vagytok a biológia törvényeig meghazudtolóan, büszke lenne rátok ilyenkor, amikor az egotoknak nem kedvező véleményt nem tudjátok egy anonim fórumon sem elviselni. :) sztem ez mindig elfojtott dolgokat és fel nem ismert jellemhibákat jelent. sosem - vagyis csak nagyon ritkán zavar ez engem, nem akarok mélyebben elemenni, csak 4-5 év gyakorizás után egy évben egyszer, főleg igy Karácsony táján kibuggyan az emberből :)
2015. dec. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Volt szerelem, aztán átváltott szeretetbe.


Neki akarok örömet szerezni, neki akarok megfelelni, neki akarok finomat főzni, neki akarok a kedvében járni, neki akarok tetszeni, neki akarok kedveskedni. Hagyom, hogy aludjon, nem ébresztem fel és már felraktam az ebédet, amit ő szeret. (szabin vagyunk mindketten)


Ez most mi? Szerelem, szeretet vagy megszokás?

2015. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%

Én fel pont out alak, igazad van, csak ezt itt nem viselik el, az a jó ha beállsz a birkák közé:)

Az igaz szerelmet a rosszak kapják, én is megtaláltam, de a rossz kellett neki...: ( szóval inkább hagyom a szerelem dolgot.

2015. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
köszi :) amugy egyáltalán nem vettem fel, mindenhol ezt csinálják, az én kérdéseimnél is, csak néha sztem jó őket is szembesiteni önmagukkal kicsit. Amugy mindenkinek Boldog Karácsonyt :)
2015. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!