Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek miért fáj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért fáj a férjemnek, hogy el akarok járni sportolni?

Figyelt kérdés

Plusz féltékeny a leendő edzőmre, akinek egy komplett reggelit meg lehet sütni a hasán, annyira meleg (ismeri is!)

A lényeg, hogy rég terve vettem, hogy szeretnék végre formába jönni, de aki volt már otthon gyerekkel, az tudja, hogy nem olyan egyszerű. Kettővel még nehezebb.

Csak szeretnék újra izmosabb lenni, meg feszesebb, mert a mostani állapotom drámai.

Odafigyelek arra hogy mit eszem, de már ezen is megy a dráma.

Mikor látta a beszélgetésünket, valami iszonyú dühös lett, mert olyanok voltak benne, hogy le kell mérni a combomat meg a hasamat.

Egyik nap hizeleg a férjem, hogy de te így tetszel, így vagy szép, másnap meg puffog, hogy minek akarok pasik közé edzeni menni (nyilván nincs a világon szexibb teremtés, mint egy fejőnőkarú, csupastria anyuka, macinaciban, pólóban, egy óra kardio után)


2015. dec. 31. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, a pasik másképp gondolkodnak, akármit is állítanak a tudósok, hogy hasonló az agyunk, az badarság.
2015. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
A férjednek nem az edzéssel van a baja.Itt egészen másról van szó,nem hiszem el,hogy te ezt nem érted meg.
2015. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az a legjobb kérdése hogy kinek akarok tetszeni...

Magamnak.

Mert jelenleg úgy suhanok el az előszoba tükör előtt, annyira utálom a látványt.

2015. dec. 31. 22:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd második? Akár privátban.
2015. dec. 31. 22:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szituáció.Náluk még anyósom is eljött,hogy a lelkemre beszéljen,ne menjek tornázni.Én fogyni akartam szülés után 1 évvel.

Féltékenység.A férjed attól fél,hogy megtetszel másnak,az elcsábít.

2015. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Lehetnek ott fickók akik próbálkozhatnak.

2.Ha formába jössz ki tudja,lehet más fickóknak is bejössz majd,nem csak a férjednek.

Tudom nehéz minket férfiakat megérteni de ez van :)

2015. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

Azért, mert így is tetszel neki, és szeret téged. Azon felül úgy érzi, hogy nem bízhat benned annyira, hogy más férfiak közé engedjen.

Én elhiszem, hogy nem akarsz félrelépni, és a férjed is elhiszi. De Ő ismer téged, és jó eséllyel tudja, hogy van az a helyzet, pillanat, amikor egy megfelelő pasinak beadod a derekad, és megcsalod. Ahogy a többi "edzeni" járó feleség is. Rengeteg ilyen feleség csalja meg a férjét, ráadásul előfordul, hogy több pasival egyszerre. Azt meg te is tudod, hogy izzadt, fáradt, narancsbőrös, nem akadály. A férfiak jelentős része, pont ezért jár edzőterembe, hogy levadássza a hozzád hasonlókat.

Jobb lenne, ha inkább otthonra vennél futópadot, és/vagy mást. Hidd el sokkal szívesebben megveszi, minthogy kiéhezett, nagyf..ú, kanok közé engedjen. Nekem elhiheted. :-) BUÉK! :-)

2015. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Mert egy kisajátító kis görcs. Ez a fajta kisajátítás nem egészsége. Társként és férjként az lenne a dolga, hogy támogasson, nem pedig önös érdekek miatt puffogjon mint egy ötéves.
2016. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zgyzgy ***** válasza:
76%
Nyilván egy korlátolt ember.
2016. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert azt hiszi, hogy akkor több esélyed lenne lecserélni őt, mármint több lehetőséged lesz ismerkedni, meg persze külsőleg is változol stb.


Nálunk meg úgy van, hogy a párom időnként szóvá teszi, hogy már nem vagyok olyan vékony és feszes, mint 12 éve mínusz 2 gyerek, de ha tenni akarok valamit, hogy legalább árnyéka legyek önmagamnak, akkor meg minden baja van vele. Szóval úgy képzeli, hogy varázsütésre működik a dolog, csak én nem teszem meg...

2016. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!