Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem hogy egy lány se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy egy lány se lenne mellettem boldog ezért kizárólag azzal akarok járni akit a legjobban gyűlölök. Ez logikus nem?

Figyelt kérdés
Ő nem tudja, hogy gyűlölöm azt hiszi szeretem.

2015. dec. 20. 00:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
szóval hazugságra alapszik a kapcsolat ? ebben aztán van értelem . a logikus az lenne hogy ha igy álsz nem teszel ki senkit a hazugságoknak és élnél egyedül mert ez igy gerinctelen
2015. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem hazugságra alapszik. Gyűlöletre alapszik.
2015. dec. 20. 00:08
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Szóval szerelmes vagy :) sok boldogságot nektek!
2015. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3: Nem vagyok.
2015. dec. 20. 00:16
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazából minden okom megvan rá, hogy gyűlöljem. Csak ezt ő nem tudja, mert soha nem mutatom ki az érzéseimet.
2015. dec. 20. 00:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
26
2015. dec. 20. 00:23
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem logikus.Egyébként is, egy kapcsolatban az érzelmek számítanak. És amúgy meg a te boldogságoddal mi lesz? Nem viszolyogsz attól az illetőtől? Akkor miért akarnál vele járni? Akkor miért kell neked feltétlenül valakivel járnod? Jajj máááááá.... Különben is, ne játssz a másik érzelmeivel, és hogy tudod úgy pl megcirógatni az arcát, hogy gyűlölöd őt? Akkor lehet, hogy nem is igazán gyűlölöd? De ha meg gyűlölöd őt, akkor egy ilyen embernek odaadnád/ tartogatnád magad pl adott esetben az ágyban? Amúgyis, mindenkinek van egy párja, úgyhogy ilyet ne is mondjál már, hogy senki nem lehetne melletted boldog. Hát ketten alkotnak egy egészet. Két ember az, ha úgy vesszük, akkor két fél. És ne hitegesd már, amúgyis egy idő után lehet, hogy el fog szakadni nálad a cérna, esetleg őnála, mivelhogy észre fogja venni, hogy nem őszinték a mozdulataid, a mondataid, és akkor amikor rájön, akkor ezt mind a ketten megszívjátok. Neki összetörik a szíve, te meg hát maradsz megint egyedül.
2015. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*Ja és olyannal jobb neked, akit gyűlölsz,mint egyedül, vagy olyannal, akit szeretsz? Nemááár:/ És akit te gyűlölsz, annak miért adnál te bármit is, akár egy ölelést vagy bármit? Amúgy ha olyannal vagy, akit gyűlölsz, magad ellen teszel, magad ellen viaskodsz, mert nem kedvező neked az ő társasága.
2015. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván bosszút akarsz állni rajta, gondolom úgy érzed, megalázott, vagy ilyesmi.. Tehát mégiscsak szeretted. Fiatalabbnak hittelek a korodnál. Remélem még meggondolod magad és meggyógyul a lelked is. Ehhez kívánok erőt :) N
2015. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!